Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Coolpix 5700 uszkodzona lampa wbudowana ? Koszt naprawy ? Zewnetrzna bedzie działać ?

    Witam
    Od okolo roku jestem uzytkownikiem (uzywanego) Coolpixa 5700. Działał poprawnie az do teraz. W tej chwili lampa wbudowana nie dziala. Jednego dnia było ok a nastepnego juz nie. Pierwszego dnia po usterce po kilku zwolnieniach migawki lampa zaczela dzialac. Nastepnego dnia tak samo. Niestety na trzeci dzien juz nie . Wszystko poza tym jest ok. Czerwona kontrolka SB, lampa sie otwiera, tylko niestety blysku nie ma . Z tego co wyczytalem na forum to opcje sa dwie : 1 - uszkodzony palnik, 2 - uszkodzona plyta glowna od lampy. Byc moze ktos mial taka usterke i moze mi powiedziec jaki moze byc koszt naprawy ewnetualnej usterki 1 i 2 ? Pisalem juz maila do serwisu nikona. Jedyne co zaproponowali to kosztorys za 25 pln. Problem w tym ze na chwile obecna nie moge go wyslac do serwisu. Dodatkowo mam jeszcze jedno pytanie. Jesli uszkodzony jest palnik lub elektronika to jaka jest szansa na to ze zewnetrzna lampa bedzie dzialala prawidlowo ? Z gory dziekuje za pomoc .

    Pozdrawiam

    chaosman

  2. #2

    Domyślnie

    Chyba mialem to samo. Mialem uszkodzone polaczenie plyty lampy i plyty glownej koszt naprawy 450 PLZ.

  3. #3

    Domyślnie

    A probowales podlaczyc lampe zewnetrzna ? Byc moze lampa zewnetrzna bedzie rozwiazaniem ? Przynajmniej do czasu naprawy.

  4. #4

    Domyślnie

    Miałem to jakies 3 a może więcej troche lat temu. Aparat był z USA więc naprawa pogwarancyjna - cena o ile dobrze pammiętam 670 zł. Nawala ekektronika sterowania lampy błyskowej - jak opisałem problem telefonicznie od razu wiedzieli o co chodzi i podali mi cenę. Lampa zewnętrzna równiez nie pracowała.
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Rozumiem ze cena naprawy ktora podales (670 zl) jest rowniez z okresu usterki (czyli 3 lata temu) ?
    Mam nadzieje ze na chwile obecna koszt tej naprawy bedzie znacznie nizszy . Wg mnie taki wklad finansowy w ten model w tej chwili to raczej kiepskie rozwiazanie .

  6. #6

    Domyślnie

    Jestem pełen podziwu dla Twojej przenikliwości. Było to naprawiane w serwisie nikona ale nie na postępu tylko chyba jeszcze w camerze - aparat zaraz po naprawie sprzedałem.
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •