Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62
  1. #21
    Oszczędny w słowach Awatar nikof100
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Horgen / Krakow
    Posty
    63

    Domyślnie

    Ciekawe czy matrycę zmienili na jakiś nowy typ... Bo poprzednia nie uwalała konkurencji.
    ----------------- analogi ------------------

  2. #22

    Domyślnie

    no przecież w specyfikacji jest informacja o matrycy. Myślę że matryca nikon 1 nigdy nie umiała uwalać konkurencji - bo i jakiej ? Jedynka miała dać wystarczającą jakość obrazka i j1/v1 już taką dawała. V2 powinien być lnie gorsza, przy wyższej rozdzielczości - 14 zamiast 10mpix
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  3. #23
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    no przecież w specyfikacji jest informacja o matrycy. Myślę że matryca nikon 1 nigdy nie umiała uwalać konkurencji - bo i jakiej ? Jedynka miała dać wystarczającą jakość obrazka i j1/v1 już taką dawała. V2 powinien być lnie gorsza, przy wyższej rozdzielczości - 14 zamiast 10mpix
    No wlasnie jakiej konkurencji - nie ma konkurencji bo nikt nie ma takiej malej matrycy

    Ale zeby nie bylo - ja lubilem/lubie V1, obrazek dawal ok, a zabawa z V1+FT1+300/4 bezcenna.

  4. #24

    Domyślnie

    No nie ma - bo system jest optymalizowany pod kątem gabarytów, szybkości i innowacyjności a nie extremalnie małej GO i ultraczystego iso6400.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    innowacyjności
    Pawel... powiedz ze nie piszesz powaznie... pliz...

  6. #26
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    System jest zoptymalizowany co najwyzej do wyciagniecia jak najwiekszej ilosci matryc z jednego wafla i do robienia tele z 14-24 Co nie zmienia faktu, ze jakby nie kosztowal tyle co kosztuje (nie mowie o przecenach 500000%, ktore dotknely ostatnio V1, tylko o cenach, ktore byly wczesniej) to bylby duzo ciekawsza propozycja.

  7. #27

    Domyślnie

    Wygląda tak, jakby designer Pentaxa maczał w tym palce. A już szczególnie przy białej wersji
    to be a rock and not to roll

  8. #28

    Domyślnie

    Przez te krzywizny / wyżłobienia - nie kwalifikuje się jako kieszonkowy. W sumie ... poczekajmy na testy.

  9. #29

    Domyślnie

    A co wy wszyscy z tą kieszonkowością? Serio jest ktoś, kto nosi aparat w kieszeni? Bezlusterkowiec ma być mały, nie jakiś 'kieszonkowy'.
    to be a rock and not to roll

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drdln Zobacz posta
    A co wy wszyscy z tą kieszonkowością? Serio jest ktoś, kto nosi aparat w kieszeni? Bezlusterkowiec ma być mały, nie jakiś 'kieszonkowy'.
    No ja akurat noszę w kieszeni. Jak nie noszę w kieszeni, to już mi specjalnie na "małości" nie zależy i mogę w torbie nosić choćby takie grzmoty jak D700 czy F100.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •