Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 62
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Cene podali przeciez ->
    i już mi popsułeś dzień, czyli "u nas" to będzie jakieś 3000zł
    ps: a może polepszyłeś mi humor - bo i tak go nie kupię
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #12

    Domyślnie

    FPSy.... <wzdycha>
    tez chce takie w normalnej puszcze. (wiem, ze wywalenie lustra wymusiloby zmiane mocowania i szkiel)

    zdjeciami seryjnymi to zabili konkurencje

  3. #13
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrus Zobacz posta
    FPSy.... <wzdycha>
    tez chce takie w normalnej puszcze. (wiem, ze wywalenie lustra wymusiloby zmiane mocowania i szkiel)

    zdjeciami seryjnymi to zabili konkurencje
    Kup se 1Dx i bedzie prawie to samo

  4. #14

    Domyślnie

    Zamiast Nikon wstawmy napis JVC i mamy wygląd prototypu z lat osiemdziesiątych.

    Osobiście czekałem na premerię V2, ale nie spodziewałem się transformersa w czapce daszkiem ...

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Kup se 1Dx i bedzie prawie to samo
    tam nie ma 60fpsow :> tylko marne 14 i to w jpg

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dandan Zobacz posta
    Osobiście czekałem na premerię V2, ale nie spodziewałem się transformersa w czapce daszkiem ...
    Dobre porównanie

    faktycznie - brzydactwo straszne. Ale ja nadal nonkonformistycznie kibicuję "jedynce" i zdecydowanie J2 i V2 idą moim zdaniem w dobrą stronę. Miniaturyzacja bezwzględna i automatyzacja dla amatora w J2 i ergonomiczne, zaawansowane rozwiązania w V2. V2 pomimo tego że jest zdecydowanie większy niż J2/j1/v1 nadal razem z obiektywem będzie jednym z najmniejszych bezlustrowców ale wydaje się że z wygodnym uchwytem i komfortowym sterowaniem (coś na kształt P7100/p7700). Do tego bardziej gęsta matryca - świetnie. Flesz + stopka - kolejna poprawa funkcjonalności.
    Perspektywa na rozwój szklarni; jest 10/f2.8, (27mm), 18.5/f1.8 (50mm), lada chwila może się pojawić 32/f1.2 (86mm) i jakieś 40/f2(108mm). Mi system podoba się coraz bardziej
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Dobre porównanie

    faktycznie - brzydactwo straszne. Ale ja nadal nonkonformistycznie kibicuję "jedynce" i zdecydowanie J2 i V2 idą moim zdaniem w dobrą stronę. Miniaturyzacja bezwzględna i automatyzacja dla amatora w J2 i ergonomiczne, zaawansowane rozwiązania w V2. V2 pomimo tego że jest zdecydowanie większy niż J2/j1/v1 nadal razem z obiektywem będzie jednym z najmniejszych bezlustrowców ale wydaje się że z wygodnym uchwytem i komfortowym sterowaniem (coś na kształt P7100/p7700). Do tego bardziej gęsta matryca - świetnie. Flesz + stopka - kolejna poprawa funkcjonalności.
    Perspektywa na rozwój szklarni; jest 10/f2.8, (27mm), 18.5/f1.8 (50mm), lada chwila może się pojawić 32/f1.2 (86mm) i jakieś 40/f2(108mm). Mi system podoba się coraz bardziej

    no... i R1 go "fifkom" wciagnie... i wszystkie te hiiperszkla o ktand d. potluc...

  8. #18

    Domyślnie

    Kto to cudo projektował? Ale kartofel. Masakra jakaś.
    Tak patrze na tą "nadbudówkę" nad obiektywem i się zastanawiam czy nie dało by rady nią piwa otwierać.
    Ostatnio edytowane przez pil74 ; 24-10-2012 o 14:23
    nic...

  9. #19
    Oszczędny w słowach Awatar nikof100
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Horgen / Krakow
    Posty
    63

    Domyślnie

    Z tym gripem to chyba trochę w stronę NEXa się pochylili ... A może tej piękności to i złodzieje się bedą bali dotykać !
    ----------------- analogi ------------------

  10. #20
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    Kto to cudo projektował? Ale kartofel. Masakra jakaś.
    Tak patrze na tą "nadbudówkę" nad obiektywem i się zastanawiam czy nie dało by rady nią piwa otwierać.
    A tam nadbudowka od razu... widac ze czerpali inspiracje z F2/F3/F4

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •