Close

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 131 do 132 z 132
  1. #131

    Domyślnie

    Właśnie przebrnąłem przez ten wątek.. ufff. Wygląda na to, że się jakoś tam zakończył, ale nigdy nie jest za późno, żeby dolać oliwy do ognia
    Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać, żeby nie napisać tego co poniżej:
    zgadzam się w większości z tym co napisał snake. Rozumiem to, sam popadam w stany wzmożonego uwielbienia i bezprzykładnego dążenia do czegoś co mi się "umyśli". Tak mam z analogiem. Rok temu kupiłem RZ67 i nie zamieniłbym jej na nic innego. Ten aparat ma duszę (dla mnie). Robienie zdjęć przy akompaniamencie wszystkich odgłosów jakie ona wydaje - to czysta przyjemność. Wywoływanie negatywów i lekkie drżenie przy wyjmowaniu z koreksu jest nie do przecenienia. Wcale nie uważam, że robię nią lepsze zdjęcia. Po prostu mam z tego większą przyjemność i specyficzny klimat. Teraz zaczynam z miechowcem i sądzę, że to dopiero będzie celebra
    Nie rozstałem się z cyfrą, ale używam jej coraz rzadziej. Zdarzyły mi się już dwa wyjazdy wyłącznie z analogiem.
    Kiedy zacząłem bywać na AO - zasugerowałem się doświadczeniem i postami wielu ze starszych (stażem w AO) kolegów i zaraz kupiłem skaner, żeby te moje zdjęcia mogły ujrzeć światło dzienne. Teraz, po roku, stwierdziłem, że właściwie to zrobiłem głupotę. Teraz, to ja podzieliłem garaż na pół, kupiłem powiększalnik, zbieram sprzęt - to nie jest tanie przedsięwzięcie - i chcę, żeby moje zdjęcia zostały wywołane tradycyjnie. I to mi się wydaje, będzie dopiero "fotografia analogowa".
    Zdyboo, bez urazy, ale jeśli Twoje wykształcenie nie pozwala Ci na zrozumienie "magii" (czy jakby tego nie nazwać) fotografii papierowej, to nie zazdroszczę. Pewnie, że nie każdy to tak musi odczuwać. Ty odczuwasz inaczej, snake inaczej. Mnie jest bliżej do tego co pisze snake. Nie widzę powodu, żeby nie przejść nad tym do porządku dziennego i pozwolić każdemu na odczuwanie i pielęgnowanie własnych pasji, tak jak to postrzega i tego potrzebuje. Chyba nie ma potrzeby, żeby udowadniać, że tak nie jest, że jego pasja, jego magia, to jego durny wymysł...

  2. #132

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •