Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Wymiana ekranu w laptopie

    Czy ktoś z Was wymieniał ekran w swoim laptopie? A jeśli tak, to gdzie najlepiej kupić nowy ekran, w jakim sklepie?

  2. #2

    Domyślnie

    W sklepie? Szukaj na Allegro - będzie taniej. Tylko kup identyczna matrycę.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  3. #3

    Domyślnie

    Dokładnie tak jak kolega radzi.
    Wymieniałem w dellu i nie było problemu, kupiłem matrycę w jakimś sklepie w warszawie, nie pamiętam już jaki.
    Przysłali i sam wymieniłem (prosta sprawa rozkręcasz i podpinasz nową i jak to w komputerach nic nie da się pomylić)

  4. #4

    Domyślnie

    W sumie to sama matryca działa ale jest jakby ciemniej niż 10 lat temu. Może wystarczy wymienić samą lampę CCFL? A może da się to zmienić na LED?

  5. #5

    Domyślnie

    Mnie niedawno padło całkowicie podświetlenie matrycy było widać tylko obraz pod sporym kątem za naprawę w serwisie zapłaciłem 150pln i świeci jak ta lala
    Fuji X100s | Nikon D600 | Nikon F80 | N 20/2.8 | N 50/1.4 | N 24-70/2.8 | N 70-300VR | S 12-24 II | SB 910 | SB 600 | Stealth reporter 550 | Dakine Sequence

  6. #6

    Domyślnie

    wymieniałem w ibm t60
    długo szukałem (na alledrogo) i długo czekałem na matryce o takich samych parametrach
    zapłaciłem z montażem 20% ceny zaoferowanej przez autoryzowany serwis

  7. #7

    Domyślnie

    Jak świeci ciemniej, to masz już wypalone świetlówki. Tego wymieniać samemu nie polecam, bo robota jest delikatna i łatwo nową świetlówkę przełamać.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  8. #8

    Domyślnie

    Póki co dobrałem się do starej i ją złamałem ale źle ją wyciągałem. Teraz już wiem jak. Muszę zatem albo kupić nową lampę albo diody LED. Ktoś robił taką przeróbkę?

  9. #9

    Domyślnie

    Led tam nie wsadzisz. To całkiem inna technologia nie potrzebująca inwertera.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  10. #10

    Domyślnie

    Da radę. Coś takiego sprzedają w http://www.lcdparts.net/ Trzeba kupić diody i konwerter. Dla mojej matrycy to koszt 100$, wliczając wysyłkę. Niewiadomo czy jeszcze jakiegoś cła czy podatku nie dowalą na granicy? Trochę drogo ale się da. Dla porównania nowa lampa CCFL to koszt 35 zł z kabelkami, a jakby iść po taniości i wykorzystać kabelki od obecnej (trzeba odlutować) to by było jeszcze taniej.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •