Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Instrukcja Capture One LE

    Witam serdecznie!
    Korzystając z ostatnich dni na aktywację Capture One LE, kupiłem w dniu dzisiejszym SanDisk 1GB za kwotę 83 zł. Program pobrałem z internetu i chciałbym się zagłębic w tajniki tego programu- ale .... jestem człowiekiem starej daty kiedy chodziłem do szkoły kazano uczyć się tylko j. wschodnich. W związku z tym mam pytanie Czy istnieje broszura lub coś podobnego omawiająca poszczególne czynności w naszym kochanym języku ojczystym. Wolałbym sam uczyć się na podsawie podręcznika niż przynudzać na forum, gdyż wybiegając do przodu będą natychmiast odpowiedzi abym zabrał się z naukę j. angielskiego. Nawiasem chciałbym stwierdzić że wgrywając program widziałem język czeski mimo że populacja tego narodu nie jest taka jak naszego.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  2. #2

    Domyślnie

    Instrukcji to raczej nikt nie napisze, ale użytkownicy którzy dobrze opanowali ten soft mogliby trochę rad w takim wątku zamieścić. Sam chętnie poczytam
    W kilku wątkach napisano już trochę, ale gdyby rozwinąć temat "Instrukcji Capture One LE" byłoby wszystko w jednym miejscu.
    Na początku trzeba zacząć od ustawień preferencji w tym programie... (liczę na rozwinięcie tematu)

    Pozdrawiam
    Jacek
    dwie różne puszki - "staruszki" kilka jasnych szkieł, błysk, torba i dobre chęci

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo liczę na rozwinięcie tego tematu. Dzwoniłem do dystrybutora tego programu ale nie mają nawet uproszczonej broszury. Nie znalazłem też książek.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  4. #4

    Domyślnie

    No to czekamy na odzew...
    dwie różne puszki - "staruszki" kilka jasnych szkieł, błysk, torba i dobre chęci

  5. #5

    Domyślnie

    Postaram sie wieczorem cos napisac dla poczatkujacych.

    Skrocony przewodnik (na podstawie materialow PhaseOne) jest pod linkiem:
    http://fotogalleria.info/pub/phaseonele.pdf
    Ostatnio edytowane przez gALL ; 27-03-2007 o 22:08

  6. #6

    Domyślnie

    A może w wolne świąteczne dni ktoś napisze kilka zdań na ten temat. Zdrowych i wesołych Świąt!
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja podbije temat. Może ma ktoś może jeszcze jakąś instrukcję z poruszaniem się po Capture One w nowszych wersjach?
    D7100, T 17-50 2.8, T-a 16-28 2.8, S 35 1.4, N 50 1.8G, N 85 1.8G

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki. Korzystając z okazji, jakby ktoś chciał to C1 7PRO jest teraz na stronie po 160 euro.
    D7100, T 17-50 2.8, T-a 16-28 2.8, S 35 1.4, N 50 1.8G, N 85 1.8G

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojteksw Zobacz posta
    Witam serdecznie!
    Korzystając z ostatnich dni na aktywację Capture One LE, kupiłem w dniu dzisiejszym SanDisk 1GB za kwotę 83 zł. Program pobrałem z internetu i chciałbym się zagłębic w tajniki tego programu- ale .... jestem człowiekiem starej daty kiedy chodziłem do szkoły kazano uczyć się tylko j. wschodnich. W związku z tym mam pytanie Czy istnieje broszura lub coś podobnego omawiająca poszczególne czynności w naszym kochanym języku ojczystym. Wolałbym sam uczyć się na podsawie podręcznika niż przynudzać na forum, gdyż wybiegając do przodu będą natychmiast odpowiedzi abym zabrał się z naukę j. angielskiego. Nawiasem chciałbym stwierdzić że wgrywając program widziałem język czeski mimo że populacja tego narodu nie jest taka jak naszego.
    Wojtku, Tobie chyba nie pomogę, ale dla znających język angielski podrzucam link z instrukcjami do Capture One w języku angielskim: https://www.phaseone.com/en/SupportM..._Software.aspx
    W języku polskim natomiast jedyne co znalazłem to następujące:
    Skrócona instrukcja obsługi: https://help.phaseone.com/pl-PL/CO8/...t%20Guide.aspx
    Poradnik krok po kroku: http://www.adamduraj.pl/capture-one-...ku-1-podstawy/

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •