Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Piątka

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Ni wiem czemu tak przelecialo to zdjecie bez odzewu...
    Moja ocena; nic nie urywa, ale jest bardzo ok. Przyjemna naturalna kolorystyka, swiatlo mogloby byc troche mniej ostre (ale w koncu troche czasu wejscie zajmuje).
    Stawy wspaniale sie blyszcza, niebo gra az milo. Tak, niebo jest bardzo mocna strona tej foty.

    Ogolnie mi sie podoba.
    I szkoda, ze tylko 800pix.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #3

    Domyślnie

    Zdjęcie bardzo dobre, jeśli chodzi o ostre światło nic się z tym nie zrobi o tej porze wiem ile wysiłku trzeba włożyć(tachać cały sprzęt foto). Zdjęcia na stronce rewelacyjne szkoda że nie zdecydowałem się jeszcze na tegoroczne Czerwone Wierchy. Zazdroszcze wędrówek, organizujesz w czasie wakacji jakieś wspólne wypady ?
    http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez QubaKpl Zobacz posta
    Zdjęcie bardzo dobre, jeśli chodzi o ostre światło nic się z tym nie zrobi o tej porze wiem ile wysiłku trzeba włożyć(tachać cały sprzęt foto). Zdjęcia na stronce rewelacyjne szkoda że nie zdecydowałem się jeszcze na tegoroczne Czerwone Wierchy. Zazdroszcze wędrówek, organizujesz w czasie wakacji jakieś wspólne wypady ?
    Tak, latem każdy kto chce może iść ze mną w góry.
    Zimą jeśli ktoś chciałby zdobyć doświadczenie, pochodzić wspólnie to także jest możliwość, ale to już zupełnie na innych zasadach.

    Wszystko jest na www.facebook.com/fototatry

    Pozdrawiam
    www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska

  5. #5

    Domyślnie

    W zasadzie powinna być "czwórka", no ale ...
    Dopisała pogoda przed halnym widzę ...! Porządne ujęcie !
    NIKON

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •