Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 76 z 76

Wątek: Tablet

  1. #71

    Domyślnie

    Tez to miałem tylko zapomniałem o co chodziło. Daj sobie ustawienia domyślne w panelu preferencji tabletu (na pasku start).

  2. #72

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o to "kółko", to przypuszczam, że mówisz o wywoływaniu prawego przycisku myszy poprzez przytrzymanie rysika. Wydaje mi się, że nie powinno się tak dziać- może spróbuj zainstalować sterowniki od producenta (mój Bamboo na windowsowych działał jako myszka...).
    A co do lagów w pędzlach, to u mnie występują tylko na tych "bardziej wyrafinowanych", zależnych od kąta pochylenia, docisku itd. Je Photoshop musi jakby dłużej liczyć
    D750, N24-70 2.8, N70-200 2.8, N50 1.8, N35 1.8, SB-910

  3. #73

    Domyślnie

    Sterowniki mam Wacomowe, w ustawieniach dałem "default" - nie pomogło.
    A co do lagów - mam je na najzwyklejszym pędzlu z miękką końcówką.
    F70, F100, S5Pro, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D.
    Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
    ex -
    F3HP, F80s, D610, N18-200, A6300

  4. #74

    Domyślnie

    Hmm, ja miałem chyba ten problem z trialem CS6 -w PSE10 nie ma problemu. Z czego korzystasz? Czornyj pewnie wie o co chodzi, może się z nim skontaktuj bo nie wiadomo czy zagląda do tematu.

  5. #75

    Domyślnie

    W panelu sterowania wejdź w "Pióro i urządzenia dotykowe" czy jakoś tak i wyłącz szybkie ruchy, gesty czy co tam jeszcze jest i będzie OK.

  6. #76

    Domyślnie

    Odkopie trupa.
    Właśnie zagościł u mnie Intuos Pen & Touch. Jeszcze z zachwytu wyjść nie mogę jak to naturalnie wszystko działa.
    Mam tylko jedno pytanie. Jeśli używam w Lightroom Adjustment Brush, to jak mogę skonfigurować "gumkę" rysika by działała jako gumka? W tym momencie działa tak samo jak rysik.
    Dodam iż w Photoshopie działa jak powinna. W opcjach rysika mam ustawione "Erase" na gumce dla profilu Lightroom.
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •