Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2012
    Miasto
    Dolnyśląsk
    Posty
    2

    Domyślnie L810 jakie akumulatorki?

    cytat z instrukcji..."cztery aku.. Ni-MH EN-MH2.
    nie można stosować Ni-MH EN-MH1"

    tzn że żadnych innych ogólnie mi znanych jako laikowi (akumulatorków AA) ,nie wolno stosować?

  2. #2

    Domyślnie

    Nikon chce aby używać jego akumulatorków, możesz użyć dowolnych akumulatorków, ważne aby były sprawne.
    Polecam białe eneloopy Sanyo
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  3. #3

    Domyślnie

    Białe Enelopy jeśli pstrykasz sporadycznie ze względu na to ,że wolniej się rozładowują.

    Sanayo 2700 jeśli częściej ze względu na cieńsze powłoki nieco szybciej się rozładowują ale za to da rade naładować niekiedy do 3000 mAh przez co wytrzyma więcej pstryków ; )
    Lenart.art.pl

    D5000/D600 [ 14-24 2.8 / 24-70 2.8 / 50 1.4 G / 105 2.8 VR / 70-200 2.8 VR ]

  4. #4

    Domyślnie

    a mnie zastanawia czy te aku nikona są różnią się od ogólnie dostępnych czy chodzi tylko o $

  5. #5

    Domyślnie

    bo ja zawsze wolę oryginały

  6. #6

    Domyślnie

    Kup dowolne aku byle jakieś firmowe (zawsze to jakaś gwarancja jakości przynajmniej w teorii).
    Olej nikona, sam kupuje od chinoli jakiś przeciętny shit, nakleja naklejke nikon i sprzedaje jakby to był hi-endowy produkt.
    Tak jak koledzy radzą kup eneloopy i będzie dobrze. W FJ są po 10zł /szt.
    nic...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kajanka7 Zobacz posta
    bo ja zawsze wolę oryginały
    A jakie uważasz za oryginały? o ile w przypadku dedykowanych akumulatorów warto kupić oryginał, to w przypadku AA mogą być każde, byle dobrej firmy.
    Miałem różne, ale eneloopy sanyo najbardziej sobie cenie, po dwóch latach użytkowania mam pojemność średnio 2200 mAh.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •