Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Turkusowe rękawiczki

    Portret nie jest moją najmocniejszą stroną, ale kiedyś trzeba się nauczyć Trzy do oceny:


  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie jedynka naj. Modelka fajnie zagrała. Tak delikatnie.
    d5000
    KOBIETA

  3. #3

    Domyślnie

    2-ka - świetnie zaakcentowane oczy modelki, które niewątpliwie są jej mocną stroną. Niestety, ciut zapomniałeś o czole, które trzebaby ciut wyretuszować.
    Przyjemna trójka.

    Kadrowo dobrze, kolory przyjemne. Teraz pora na konstruktywną krytkę:

    1-ka - nie podoba mi się poza, brakuje jej wyrazu. Uwaga skupiona na policzku, brwi i zamkniętym oku. De facto nie ma czego się zaczepić okiem.

    2-ka. Okropnie wygląda ucięte niebo w tle. Za mała głębia ostrości, o niebo lepiej by to wygladało, gdyby rekawiczki były ostre. Jedno z największych przestępstw - cienie pod nosem. Trzeba temu przeciwdziałać. Retusz, to co mówiłem wcześniej. Trochę zbyt ciemna prawa (z mojej perspektywy) strona twarzy, ucięte cienie pod podbródkiem (kontynuacja cieni)

    3-ka Podoba mi się, choć akcentowalbym bardziej oczy. Zobaczyłbym też chętnie ciut więcej twarzy modelki.

    Chyba tyle. Wybacz, że nie ochuję i achuję, ale taką mam specyfikę, że skupiam się na błędach. Pomaga to wtedy robić lepsze zdjęcia, a nie osiadać na laurach.

  4. #4

    Domyślnie

    3ka mi się bardzo podoba! Może bym ciutkę "zmiękczyła" skórę na buzi... ale zdjęcie pasuje jak ulał do tytułu wątku

  5. #5

    Domyślnie

    3 - 1 bardzo pięknie i naturalnie pokazałeś tą dziewczynę
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  6. #6

    Domyślnie

    1 ostrość na rękawach 2 brak ostrości 3 na rękawach - jeśli tak miało być to źle. Na portretach to chyba raczej oczy powinny być ostre.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •