Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 72
  1. #1

    Domyślnie kadrowanie + retusz fotek ślubnych

    Cześć. Kto byłby chętny na obróbkę PS zdjęć ślubnych? Zlecę 100szt w NEFach. Zdjęcia mają się nadawać do druku w fotolabie. Proszę o kontakt na lukaug@gmail.com z odnośnikiem do portfolio. Dzięki! Ps. Proszę o kontakt wyłącznie osoby, które mają o tym pojęcie i potrafią nadać fotkom klimat.
    D7000 + MB-D11|D90 + MB-D80|S17-70 f2.8-4.0 HSM OS|N50 f/1.8D|N35 f/1.8G|SB-910|SB-600|Stroboframe Press-T Flash Bracket + SC-28 TTL Remote Cord|Lowepro D400 AW|

  2. #2

    Domyślnie

    a zdajesz sobie sprawę ,że nie z każdych zdjęć mozna osiagnąć zamierzony efekt liczy się materiał wyjściowy i do niego duzo zależy , każdy robiąc zdjęcia które ma w PF wie co chce osiągnąć i już podczas robienia stosuje odpowiednie zabiegi , chyba nie ten dział
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  3. #3

    Domyślnie

    jw. odnośnie materiału wyjściowego, poza tym ja mam pytanie, czy te zdjęcia są twojego autorstwa?

  4. #4

    Domyślnie

    20 zł za 1 zdjecie. jak Cie interesuje to PW.

  5. #5

    Domyślnie

    żeby było konkurencyjnie to ja też za 19,99 plnów/szt. wezmę się za te zdjęcia...a tak poza tematem, to widzę jakiś nowy trend na forum, robię zdjęcia, mam w nosie obróbkę, więc piszę na forum, żeby ktoś je obrobił...lipa
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pienia Zobacz posta
    a tak poza tematem, to widzę jakiś nowy trend na forum, robię zdjęcia, mam w nosie obróbkę, więc piszę na forum, żeby ktoś je obrobił...lipa
    To ja powiem wam jeszcze lepiej jak to wygląda.
    Pewien gostek na tym forum wysyłał po 1-3 zdjęcia do wszystkich zainteresowanych obróbką na tzw. zaprezentowanie swoich możliwości po czym po otrzymaniu obrobionych zdjęć kontakt zerwany Tym sposobem przy znalezieniu 10-20 osób ma za friko większość materiału obrobioną Tak więc pamiętajcie, jeśli godzicie się na wyżej wymienioną obróbkę próbną ZAWSZE DODAJEMY BARDZO PERFIDNY ZNAK WODNY !

  7. #7

    Domyślnie

    i potem miał 150 zdjęć od 50 róznych fotografów w 50 róznych stylach

    Pienia - nie psuj rynku

  8. #8

    Domyślnie

    Przecież to jest normalną praktyką w USA. Wzięci fotografowie mają swoich roboli i im zlecają obróbkę.
    D700/D300s/D50

  9. #9

    Domyślnie

    "robię zdjęcia, mam w nosie obróbkę, więc piszę na forum, żeby ktoś je obrobił...lipa"
    A to niby czemu? Gdzieś jest napisane, ze obrabiać koniecznie musi fotograf? Układ jest jasny, a nam nic do tego. Chcesz się schylić po te pieniądze - proszę, nie - omijaj wątek.
    Skoro lukaug wie, że nie poradzi sobie z obróbką chyba lepiej żeby zapłacił za pracę nad obróbką komuś, niż uczył się na zdjęciach dla klienta.
    myślę co piszę

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez durom Zobacz posta
    Przecież to jest normalną praktyką w USA. Wzięci fotografowie mają swoich roboli i im zlecają obróbkę.

    bo oni maja gleboko zakorzenione tradycje... to tlumaczy dlaczego 95% fotografow slubnych w usa to ludzie o jasnym kolorze skory...

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •