Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38
  1. #1

    Domyślnie Programy do obrobki video fullHD 1080p

    Nie znalazlam odpowiedniego dzialu, wiec pisze tu, poradzcie prosze, jakie programy do obrobki video warto miec, - te ktore sa waszym zdaniem podstawowe i niezbedne i najlepiej darmowe o jakosci profesjonalnej, jesli istnieja takie.
    W 1080p - to jest jakosc ktora mnie satysfakcjonuje, wiec potrzebuje program ktory bedzie uniwersalny, nie tylko pod Nikona, Nikon niestety dla mnie slabo kreci filmy..
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  2. #2

    Domyślnie

    Łatwiej by było, gdybyś specyzowała co dla Ciebie jest programem "profesjonalnym".
    Dobrze również, że 1080p wystarczy, bo moglabyś zacząć od razu od 4k
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  3. #3
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Jak masz Jablko to to, jak nie masz to to lub to lub to...

    I Nikon co najwyzej rejestruje material (ktorego jakosc moze Ci nie odpowiadac), a film krecisz Ty

  4. #4

    Domyślnie

    Potrzebuje zapisac video .MTS na jakis inny znany format, nie tracac przy tym jakosci 1080p - jaki najlepiej?
    Napisalam "profesjonalny" - bo wszystkie ktore sciagnelam, traca na jakosci, po zmianie formatu.. a potrzebuje najzyzsza jakosc, taka jaka mam w orginalnej wersji.
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mekano Zobacz posta
    Potrzebuje zapisac video .MTS na jakis inny znany format, nie tracac przy tym jakosci 1080p - jaki najlepiej?
    Napisalam "profesjonalny" - bo wszystkie ktore sciagnelam, traca na jakosci, po zmianie formatu.. a potrzebuje najzyzsza jakosc, taka jaka mam w orginalnej wersji.
    Adobe Media Encoder
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  6. #6
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mekano Zobacz posta
    Potrzebuje zapisac video .MTS na jakis inny znany format, nie tracac przy tym jakosci 1080p - jaki najlepiej?
    Napisalam "profesjonalny" - bo wszystkie ktore sciagnelam, traca na jakosci, po zmianie formatu.. a potrzebuje najzyzsza jakosc, taka jaka mam w orginalnej wersji.
    Nie chce Cie martwic ale 1080p to tylko rozdzielczosc... a to tylko jeden z paru parametrow odpowiedzialnych za jakosc obrazu...

  7. #7

    Domyślnie

    Dzieki za te programy sprawdze.

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Nie chce Cie martwic ale 1080p to tylko rozdzielczosc... a to tylko jeden z paru parametrow odpowiedzialnych za jakosc obrazu...

    50p 28M (PS) - to jest najlepsza jakosc rozumiem (jesli juz nie mozna wyzej)?
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  8. #8
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Mozna wyzej, ale jezeli to co podalas to parametry obrazu wypluwane przez D5100 na max jakosci to ustaw takie same parametry przy eksporcie do innego formatu plikow (1080p50, bitrate 28Mbps) i powinno styknac. To tak w skrocie

  9. #9

    Domyślnie

    Na"profesjonalnym" programie będzie tylko gorzej, bo będziesz miał więcej ustawień manualnych do ustawienia odnośnie eksportu

  10. #10

    Domyślnie

    Po pierwsze, nie ma dobrych darmowych programów.
    1. Do efektów i fajnych dodatków Adobe After Effects
    2. Do postprodukcji - montażu nieliniowego ja używam Vegasa studio 10 ( stabilizacja obrazu działa rewelacyjnie ).

    taki mega profesjonalny to AVID media composer. Bardziej amatorki Avid Studio.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •