Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38
  1. #21

    Domyślnie

    Sam nie miałem potrzeby nigdy korzystać z tego rodzaju programów, ale zdaje się Virtualdub powinien sobie poradzić.

    Samego skrócenia chyba możesz już dokonać w aparacie ( nie wiem jakim dysponujesz..) - o ile masz wystarczający zapas miejsca na karcie.. Szumnie w menu zwie się to edycją filmu, a w praktyce polega to na wycięciu odpowiedniego fragmentu ( zdefiniowanie punktu początkowego i końcowego i utworzenie dodatkowej kopii właśnie tego fragmentu na karcie ). Skleić w aparacie jednak nie da rady.

  2. #22
    Oszczędny w słowach Awatar esener
    Dołączył
    06 2010
    Miasto
    Dolnyśląsk ;)
    Posty
    89

    Domyślnie

    O szybkich, stabilnych i profesjonalnych darmówkach zapomnij. Większość znajomych którzy filmują używa Avid Studio, jest mega stabilny, ogromna ilość przejść. Używają go w niektórych stacjach telewizyjnych

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esener Zobacz posta
    O szybkich, stabilnych i profesjonalnych darmówkach zapomnij. Większość znajomych którzy filmują używa Avid Studio, jest mega stabilny, ogromna ilość przejść. Używają go w niektórych stacjach telewizyjnych
    Chyba osiedlowych, przejścia nie decydują o wartości programu. Telewizje używają stacji montażowych przystosowanych do obróbki w trybie rzeczywistym, nie sa to bynajmniej pecetowe rozwiązania
    Canon do pracy, Nikon z sentymentu

  4. #24

    Domyślnie

    tsMuxer oraz MKVToolnix ....sposób chyba najszybszy do obróbki i nie traci się na jakości, ale trzeba sobie poszukac, o obróbce tych programów zeby wiedziec co i jak...

  5. #25

    Domyślnie

    Do montowania skrótów ze spotkań piłkarskich używam Corel ViudeoStudio X5 PRO. Tani , prosty w obsłudze program do edycji wideo. Przy eksporcie można wybrać np. eksport na youtube, czy przygotowanie wideo pod DVD, Blu-ray itp.

  6. #26

    Domyślnie

    Ja bym polecił Adobe Media Encoder
    tu była niedozwolona stopka.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matthew77 Zobacz posta
    Ja bym polecił Adobe Media Encoder
    Ten program nie obrobi wideo - służy on głównie do eksportu gotowego materiału z Premiere, czy AfterEffects

  8. #28

    Domyślnie

    ja do obróbki filmów z kamery JVC FullHD używam Pinnacle Studio HD version 16

  9. #29

    Domyślnie

    Ja swego czasu miałem Sony Vegas`a i byłem z niego zadowolony w zasadzie wszystko co potrzebowałem było na miejscu.

  10. #30

    Domyślnie

    A czy ktoś z Was ma może porównanie z tym co oferuje CS6 w stosunku do wymienianych programów? Na pierwszy rzut oka, dla mnie, laika filmowego, Photoshop CS6 ma ogromny potencjał z uwagi na możliwości obróbki filmu podobnie jak zdjęcia. Można też montować film zarówno pod względem dźwięku jak i obrazu. Czegóż chcieć więcej? Co np. może dać taki Sony Vegas, czego nie da rady zrobić Photoshop CS6?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •