Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Fotografia miesiaca Forumowiczow Nikon-a

    Przegladam Wasze Forum i nie znalazlam czegos takiego, jak fotografia miesiaca, konkurs forumowiczow, jezeli istnieje cos takiego prosze o wskazanie linka, z checia bym zobaczyla jakosc zdjec forumowiczow NIKON-POLSKA, zalozylam ten temat, gdyz jestem zachwycona jakoscia zdjec hiszpanskiego forum - NIKON-a i to samo chcialabym zobaczyc tutaj.. ale niestety, nie ma.. a szkoda...
    Jezeli ktos chcialby obejrzec zdjecia, to zapraszam: http://www.nikonistas.com/digital/fo...p?showforum=86 zdjecia godne podziwu !

    Jezeli uwazacie, ze podajac ten link do zdjec, to spam, to prosze o wykasowanie calego posta,
    ja tak nie uwazam, bo w koncu to sa fora fotograficzne i rozmawiamy o zdjeciach..

    Jestem ciekawa, tez zdania co sadzicie na temat zdjec z forum NIKON - ESPAÑA
    Jezeli ktos ma ochote to zapraszam do dyskusji.
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  2. #2

    Domyślnie

    Zdjęcia bardzo fajne, ale czy lepsze niż nasze polskie?
    U nas rzeczywiście nie ma konkursu na zdjęcie miesiąca, w sumie masz rację - szkoda, może warto by zorganizować? (to do panów funkcyjnych ;P)

    Ja jednak wybieram nasze zdjęcia, pewnie że parę bardzo fajnych znalazłem, ale ani krowy na nich ani bociana... takie niepolskie...

  3. #3

    Domyślnie

    Nie, ze sie czepiam.. ale wlasnie nie natrafilam na zadne super powalajace zdjecia.. takie, ktore wlasnie tam mnie urzekly i dlatego poprosilam o wklejenie linkow do owych zdjec.. a co do konkursu i w ogole calego tego dzialu
    "Pojedynki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne" - i dodane podfora, dla mnie to chaos, nie mozna sie odnalezc.. duzo niepotrzebnych martwych rzeczy, bo wchodzac wlasnie TU - myslalam, ze skoro jest forum: "FOTOGRAFIA MIESIACA", odnajde cos podobnego jak podalam w linku powyzej, a tu wielkie rozczarowanie, Hiszpanie powinni dawac Wam przyklad, oni maja lad i porzadek ze wszystkim.. sorry, ale mowie co mysle.. lepiej bylo by zredukowac troche ten dzial, do istotnych spraw..
    Odwiedzam, Wasze Forum ze wzgledu na j. polski - bo go w zyciu realnym nie uzywam i fajnie jest poczytac rozne ciekawe rzeczy, ale czasami nie mozna sie tu odnalezc.. sorry..
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  4. #4

    Domyślnie

    Pomysl fajny. Mysle ze wart wdrozenia. Ale do tego trzeba ludzi, a z tymi krucho. A szkoda, bo przy takiej ilosci uzytkownikow nie powinno byc z tym problemu.
    Reed
    Stopka w remoncie
    Flickr

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mekano Zobacz posta
    (..........)Hiszpanie powinni dawac Wam przyklad, oni maja lad i porzadek ze wszystkim(..........)
    Odwiedzam, Wasze Forum ze wzgledu na j. polski(..........)
    Hola, hola kolezanko.
    Oczywiscie masz prawo myslec I pisac co chcesz, ale Twoja forma komunikacji, oglednie mowiac do grzecznych nie nalezy.
    Moze powinienem raczej napisac, ze jest niezbyt taktowna.
    Polska to Polska, a Hiszpania to Hiszpania.
    Kazdy ma swoj wlasny bajzel I swoj wlasny porzadek. Choc dobre wzorce godne sa nasladownictwa, niezaleznie gdzie powstaly.
    to roznorodnosc narodowo-kulturowa dotyczaca tworow takich jak np to forum zawsze bedzie.
    I chyba fainie.

    I mam jeszcze pytanko.
    Jestes tutaj zarejestrowana, to nie myslisz ze to tez Twoje forum?

    Jest na Nikoniarzach podforum wyspiarskie i dla mnie chlopaki sa stad, z tego forum.
    Wielu znam z dzialu krajobraz.
    Takze, dopiero jesli uznasz sama, ze Nikoniarze to Twoj portal.
    Mozesz go zaczac zmieniac I namawiac do tego innych.

    Bo na razie to brzmi mniej wiecej tak; nie jestem stad, nie moje forum, ale cos mi nie pasuje, wezcie to zmiencie.
    (Nie mam najmniejszego zamoaru Cie urazic)
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    No szkoda, ze dzial forum pod tym tytulem padl.
    Rozumiem, ze wybor zdjecia to subiektywna ocena admina 'nikoniarzy'?
    Reed
    Stopka w remoncie
    Flickr

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    szkoda... może jednak by odkopać i zrobić na forum ankietę z fotkami miesiąca
    brak sygnatury

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Jest na Nikoniarzach podforum wyspiarskie i dla mnie chlopaki sa stad, z tego forum.
    Wielu znam z dzialu krajobraz.
    Racje Krzychu ma, ale ja nawet nie moge napisac "bierzecie przyklad", bo tutaj kazdy kazdemu nawet na maga gniota powie "lovely"
    Nasze ci to forum i basta!
    Lepszego nie ma

    Fajny pomysl z ta fota miesiaca, na Irlandzkim forum foto, urzytkownicy wrzucaja propozycje zdjec miesiaca (nie swoich) i urzytkownicy glosuja, jest to spoko pomysl,a le tutaj chyba tak kiedys bylo, fajna rzecz na iryskim forum, to wybory zdjecia roku na koniec roku, glosowanie odbywa sie na tych 12stu zdjeciach wybranych wczesniej do zdjecia miesiaca
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 01-11-2012 o 17:24

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •