Close

Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 86

Wątek: coolpix p7700

  1. #31

    Domyślnie

    czyli jeśli ktoś nie lubi wszystkiego fotografować na 23(35)mm to nie kwalifikuje się do grupy "ogarniętych" ?
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  2. #32

    Domyślnie

    rozum to jak chcesz

  3. #33

    Domyślnie

    bardzo fajny aparat. Solidnie wykonany. Miałam okazję bawić się nim na szkoleniu.
    Powiem szczerze, że w trybie af macro ostrzyłam na szklankę, która była w odległości 0,5-1cm i wychodziło niesamowite macro
    nie szkoda wizjera-ten z P7100 był po prostu słaby-nie oszukujmy się...

  4. #34

    Domyślnie

    wow ....to już jakaś informacja. thx Anito.

  5. #35

    Domyślnie

    takie moje luźne uwagi jeszcze: bardzo dobre odwzorowanie kolorów, balans bieli nie szaleje-nawet na automacie jest bardzo przyzwoicie. I co mnie zaskoczyło-jest dość szybki. Gdybym miała kupić sobie uniwersalny kompakt, zamiast dźwigania lustra na wakacje-to byłby to P7700. I nie mówię tego dlatego, że pewnie będę mieć ten aparat w sprzedaży, bo w ofercie mamy też Sony, Samsungi i Panasonici.

  6. #36

    Domyślnie

    O! I to jest właśnie już jakaś sensowna wypowiedz w temacie. Sam czekam na możliwość wzięcia do ręki tego aparatu i ocenienia jak mi będzie pasował jako lżejsza maszynka do zabrania wszędzie gdzie nie będę miał ochoty albo możliwosci targać D700 z MB-D10 i Nikkorem 28-70.

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zeberek1 Zobacz posta
    O! I to jest właśnie już jakaś sensowna wypowiedz w temacie.
    Nie wiem czy Kolega do końca przemyslał swoją nieco arbitralną wypowiedź ... Nie dość, że pojawiło się już kilka postów delikatnie mówiąc "agresywnych", to teraz może to już być ogólnie zniechęcające do jakiejkolwiek aktywności w tym temacie.
    Ostatnio edytowane przez Jacek K. ; 11-10-2012 o 19:52
    NIKON P7000, SAMSUNG NV24HD, CANON PRO 1, SONY V3

  8. #38

    Domyślnie

    Mam po prostu w zasadach omijać treści nie będące przedmiotem tematu dyskusji... Dlaczego? Wiadomo...

  9. #39

    Domyślnie

    dzisiaj pytałem w NPS w Rzeszowie, wg obsługi termin dostawy nieznany,
    cena w cyfrowych 1975zł, cena za oceanem 499 zielonych,
    hmm, ciekawy jestem tego aparatu,...

  10. #40

    Domyślnie

    Ja tez już nie moge sie doczekać kiedy go dorwe w łapki! Tylko że troche chciałbym popróbować filmowanka takimi zabawkami więc nie wiem jak toto sie spisze. Cos mi sie obija o uszy ze te 30kl/s nie bardzo gra przy naszych TV i obraz drga bo wycinany jest do standardu 25kl/s. A jesli odtwarzam film tylko na kompie i monitorze LCD 24"? Zna sie ktos na tym bardziej! To poprosze o podpowiedzi jak to leci.

Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •