Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Smile Słaba jakość filmów - D3100

    witam ! Posiadam nikona takiego jak w temacie i mam problem.Naoglądałem się "sample video" na youtube i w porównaniu do mojego nikona wyglądaja poprostu lepiej .Nie wiem w czym problem bo na ekranie aparatu filmy wyglądają świetnie a kiedy odtworze go na laptopie jakość dość znacząco spada .Tak samo jest kiedy skonwertuje go do formatu avi i odtworze na tv lcd .prosze o pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    Może te filmy co widziałeś są po obróbce.
    Pokaż jakieś przykłady.
    Nikon

  3. #3

    Domyślnie

    http://www.youtube.com/watch?v=pm5xYf_Yrr4 http://www.youtube.com/watch?v=RokaC0DTypg to chyba nie chodzi o obróbke tylko o to ze poprostu jakosc spada .Detale sa gorsze bardziej zamazane . Może chodzi o sprzet na którym odtwarzam filmy ?

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    a jak to sprawdzic ?

  6. #6

    Domyślnie

    zainstalowałem przed chwila jakis pakiet kodekow na win7 i dalej to samo

  7. #7

    Domyślnie

    Zadam takie podstawowe pytanie - masz ustawioną najwyższą rozdzielczość w menu aparatu ?

  8. #8

    Domyślnie

    tak 1920x1080

  9. #9

    Domyślnie

    jutro wrzuce na serwer (jak sie dowiem jak to zrobic ) krotki filmik i zobaczycie jak to wyglada na waszych komputerach

  10. #10

    Domyślnie

    Bierz pod uwage, ze jesli dzialasz na slabym szkle to "jakosc" tez spada. Wiem co mowie. Filmy z "kitowych" obiektywów w kamerach są o wiele słabsze od tych z fotograficznymi szklami, oczywiscie z punktu widzenia jakosci, detali.

    Okej, na aparacie masz fullhd...ale to rozmiar. Jaki jest transfer? 24mb/s? 17?

    No i pamietaj jedno - kazdy filmik producenta jest super. Nawet z kamerki za 500zł. Umiejetna praca swiatlem, kamera, sposob kadrowania, a potem montazu ma wielkie znaczenie...przez co owe prezentacje są swietne.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •