Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez (TriPax) Zobacz posta
    zakupy poczynione przedwczoraj więc już po ptokach jak to mówią
    obiektyw stąd 40 że do makro z bardziej daleka mam już słoik sigmy z opcją makro i spokojnie na moje potrzeby wystarczy, potrzebowałem jeszcze czegoś do bardzo bliskich odległości i stwierdziłem że ten będzie odpowiedni

    z pierwszych podejść mogę powiedzieć że obiektyw daje zarąbistą ostrość z bardzo bliskich odległości - na tyle bliskich, że parę razy aż stuknąłem w blat korpusem bo myślałem że jestem trochę dalej jedynie początkowo z lampą miałem problem i na manualu albo za bardzo prześwietlałem albo za mało doświetlałem ale to kwestia dopasowania i przyzwyczajeń - wszystko przede mną
    hmmm trochę źle zrobiłeś......widzisz bycie fotografem nie polega na stukaniu szkłem ale na robieniu zdjęć tak żeby nikt Cię nie widział nawet owady i zapewniam Cię dłuższa ogniskowa Ci by w tym pomogła a pseudo makro to nie makro 1:1 a jaka lampe
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ark Zobacz posta
    Życzę duuużo dobrego światła i satysfakcji ze sprzętu
    dzięki wielkie i na wzajem czeka mnie sporo zabawy i jeszcze więcej satysfakcji jeżeli będzie my szło dobrze

    Cytat Zamieszczone przez LordRamzes Zobacz posta
    hmmm trochę źle zrobiłeś......widzisz bycie fotografem nie polega na stukaniu szkłem ale na robieniu zdjęć tak żeby nikt Cię nie widział nawet owady i zapewniam Cię dłuższa ogniskowa Ci by w tym pomogła a pseudo makro to nie makro 1:1 a jaka lampe
    obiekt był nieruchomy i stał na stole - na robaczka na takiej skali bym nawet się nie porywał bo bym go szybko wygonił takim zbliżeniem się
    do "dłuższych" zbliżeń mam większe szkiełko z makro i na nim byłem przyzwyczajony robić stąd właśnie zachwianie skali
    lampka tak jak opisywaliśmy wcześniej SB-700 bo wyjąłem ją poniżej tysiaka nową

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •