Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38
  1. #11

    Domyślnie

    tez polecam gopro hd2. Uzywam glownie do jazdy na nartach (przyklejam do kasku, kijow). Szkoda tylko, ze nie ma dobrej stabilizacji obrazu. Jakosc obrazu super.

    pozdr.
    P

  2. #12

    Domyślnie

    A jak wygląda wytrzymałość tej obudowy w GoPro? O ile widziałem wiele testów, gdzie rzucano na ziemię takim gumowanym/metalowym Olympusem, to nie wiem jak będzie z obudową z poliwęglanu w GoPro... Chodzi o to, że też bym dał dzieciom taką kamerkę do zabawy w wodzie i na plaży, ale nigdzie nie widziałem testów na wytrzymałość... Wszędzie są pokazy szczelności i faktycznie bardzo dobrej jakości obrazu, ale nigdzie nie widziałem co się dzieje jak jakiś motocyklista czy skejt upada a kamerka frunie...

  3. #13
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Jak to nie ma testów?

    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #14
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie



    Mysle, ze taki test Ci wystarczy

  5. #15

    Domyślnie

    Jeżeli rozwalisz gopro w obudowie to...wszystko inne tyż polegnie To najlepszy wybór jesli chodzi o kamerki do sportow extremalnych. A pozatym ma fajne kolorki

  6. #16

    Domyślnie

    Go pro to rewelacyjna kamerka mam już dwie i sprawują się rewelacyjnie w każdych warunkach. Apropo mam jedną do sprzedania


    i pare moich produkcji z użyciem go pro






    i takie backstage-owe




  7. #17

    Domyślnie

    zeby rozwalic gopro w obudowie to naprawde trzeba byloby sie mocno postarac.
    I napewno dzieciaki nie bylyby w stanie tego zrobic

    pozdr.
    P

  8. #18
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Dzieci posiadają destrukcyjne moce tajemne. Dają radę rozwalić rzeczy niezniszczalne.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #19

    Domyślnie

    Dzieciom można dać stalową kulkę od łożyska a i tak ją zepsują, o tym to ja wiem Jednak faktycznie skuszę się na gołproł'a: synowie będą mogli się bawić, ja będę miał na quada i do nurkowania. Kupię też chyba ekranik. Trochę drogo, ale o wiele większa wygoda.

  10. #20

    Domyślnie

    kupiłeś już?

    _____
    D90 | D500

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •