Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 82
  1. #21

    Domyślnie

    darmowy color efex jest strasznie okrojony - wystarczy wlepac w youtube'a, zeby zobaczyc na tutorialach ile powinno byc dostepnych filtrow...

    z ciekawostek - zajrzyjcie do folderu gdzie zainstalowal sie color efex. W podfolderze config sa wszystkie (albo przynajmniej wiekszosc) filtry dostepne w pelnej wersji
    niestety nie wiem jak zmusic program do wyswietlania wszyskich filtrow

  2. #22

    Domyślnie

    w color efex nie ma przede wszystkim tonal contrast, Darken/Lighten, nie ma efektu cross i Reflector Efex


    czyli wszystkiego tego, co było fajne w tych filtrach

  3. #23

    Domyślnie

    No to faktycznie ostro wykastrowali program. A myślałem, że będzie tak pięknie Jak ktoś wpadnie jak "odblokwać" te filtry o których mówi Slon to niech obowiązkowo da znać
    Ostatnio edytowane przez Vanti ; 22-08-2012 o 12:34
    Nikon D60 + N18-55 + N50/2 AI + N70-300 VR
    Moja galeria

  4. #24

    Domyślnie

    Ten Silver to na wypasie plugin/program. Nie umiałem konwertować do czerni i bieli, a to sporo spraw upraszcza. Co prawda uproszczany też jest efekt, bo jedynie usiłuje gonić film, ale to bardziej wina matrycy niż samego programu. Niemniej jednak dziękuję za linka.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #25

    Domyślnie

    Ja to chyba jestem niepełnosprytny - pobrałem i zainstalowałem sobie Nik Silver Efex Pro 2, dostałem maila z niby to numerem seryjnym (cyfry i literki w jednym ciągu); po zalogowaniu się na stronie Nik widać, że mam właśnie taki Product Key zarejestrowany, ale kiedy próbuję wpisać to do okienka na starcie programu, ciągle mam napis, że klucz jest nieprawidłowy. Jako "Name" podaję imię i nazwisko, jak przy rejestracji (wyświetla się po zalogowaniu na stronie Nik). Próbowałem też maila, na którego była rejestracja. No i lipa, nie mogę aktywować Poradźcie, koledzy, co robię nie tak (literówka w kluczu odpada, bo sprawdzałem kilka razy, a nawet przeklejałem partiami wprost z maila)

  6. #26

    Domyślnie

    a pobierales z linku ze swojego profilu na stronie producenta?

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    a pobierales z linku ze swojego profilu na stronie producenta?
    Dzięki, Słoniu, tak to jest, jak się chce być sprytniejszym - pobrałem oczywiście z głównej strony, czekając na maila z kluczem. Wszystko jasne, dzięki wielkie!

  8. #28

    Domyślnie

    nie zarejestrujesz Nik Silver Efex Pro 2, bo dostałeś klucz do czego innego

    wejdź na stronę, zaloguj się, wejdz w zakladke moje produkty czy tam programy i tam masz linka

  9. #29

    Domyślnie

    Dokładnie jak krolewicz pisze - klucz jest do pierwszej wersji programu, a nie do dwójki
    Nikon D60 + N18-55 + N50/2 AI + N70-300 VR
    Moja galeria

  10. #30

    Domyślnie

    Z tego co widzę to dają na PS czy LR, wolałbym na NX2, tym bardziej, że mam CEP 3.0 już zarejestrowanego u Nikona.
    Ale ściągam, dzięki za info!
    PS. Fajnie, że po zalogowaniu na stronie NIKa są numery seryjne produktów. Zawsze jakieś zabezpieczenie.
    Ostatnio edytowane przez elanek ; 27-08-2012 o 11:56
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •