Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Kopalnia Soli Wieliczka

    Myślę że lokacja fotograficznie jest mocno wyeksploatowana, to też przed odwiedzinami kopalni nie podglądałem żadnych ujęć, żeby spróbować złapać coś nowego i tym samym zainteresować czymś co wszyscy już znają

    www.tommysuperstar.com/galerie.php?galeria=212








  2. #2

    Domyślnie

    Na początku troszkę " przekombinowane"
    Ale zatrzymałem się na ostatnim ... podoba mi się i ma specyficzny klimat!
    Teraz Lady Ku

  3. #3

    Domyślnie

    jakoś właśnie chciałem pokombinować żeby nie mieć typowych widoczków i złapać coś innego, ale nadal trzymać klimat kopalni. nr 1 pewnie bym miał w pionie gdyby aparat mi automatycznie nie ustawił poziomu i taka niespodziewana abstrakcja mocno mi się spodobała

  4. #4

    Domyślnie

    Dla mnie... Ten drugi "tunel", pierwsze "mocne światło" i ostatni "chrystek" to trzy świetne zdjęcia! Bardzo mi się podobają, ale tak naprawdę - bardzo! W ogóle TE zdjęcia mają klimat, mają charakter pewien, taki urok dawnych czasów, może też dla mnie osobiście. Ale może z tego "tommy super star" warto by było na jakiś czas zrezygnować, bo to żadne super star Twoje zdjęcia. Super star to zdjęcia do pudelków, a Twoje takie nie są:P

  5. #5

    Domyślnie

    A "Milkowi" podoba się zapewne klimat z horrorów o egzorcystach hahaha, bo takowy ma ostatnie foto

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •