Close

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 116
  1. #21

    Domyślnie

    No to coraz lepiej. Moze dobije na swieta do 1000zl

    Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

  2. #22
    Rozmowny Awatar kazziz
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    na longboardzie pod Wawelem.
    Posty
    302

    Domyślnie

    Na razie MB-D10 i 11 dobily. To tylko 106zl na 10 rat miesięcznie who knows.

    kazziXperia + Tapatalk 2
    Jak się skupisz na robieniu zdjęć, to z reguły nie będziesz mieć problemów.
    Jak się skupisz na szukaniu problemów, to nie będziesz mieć ładnych zdjęć.

    Mój aparat nie ma problemów z AF, nie chlapie olejem i nie sypie kurzem na matrycę.
    A teraz jest do tego mały, lekki i ma fajne stałki. E-M10!

  3. #23

    Domyślnie

    Dzisiaj odebrałem z FJ gripa nikona. Po odpakowaniu go i zamocowaniu stwierdziłem że warto było. Jakość względem gripa do D700 o wiele lepsza.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mariusz67 Zobacz posta
    Czy ktoś porównywał newell i meike oba w tej samej cenie na allegro 259 pln ?
    Przez chwilę i przez przypadek miałem Newella -odradzam Plastyczny bardzo -cały jakby z gumy. Mocniejszy uścisk i się uginał. Battery drain podczas używania (max około 1700 zdjęć na aku, podczas gdy z użyciem Pixel Vertaxa zrobiłem 2722 zdjęcia). Resetuje co jakiś czas ustawienie ilości wykonanych zdjęć (nie można sprawdzić w menu ile zdjęć zostało wykonanych od ostatniego ładowania).

  5. #25
    Rozmowny Awatar kazziz
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    na longboardzie pod Wawelem.
    Posty
    302

    Domyślnie

    Info o en-elen-el15 - dziesiątki razy

    W momencie zakupu w ABFoto D800 za 9999 można dostać gripa za 1000. Czyli jednak spadło przed świętami!

    Fajna promocja, szkoda że tylko dla nowych klientów...


    kazziXperia + Tapatalk 2
    Jak się skupisz na robieniu zdjęć, to z reguły nie będziesz mieć problemów.
    Jak się skupisz na szukaniu problemów, to nie będziesz mieć ładnych zdjęć.

    Mój aparat nie ma problemów z AF, nie chlapie olejem i nie sypie kurzem na matrycę.
    A teraz jest do tego mały, lekki i ma fajne stałki. E-M10!

  6. #26

    Domyślnie

    ludzie, jeżeli ktoś kupił w kraju grip do D800 to gdzie, jeśli mogę spytać?, ponieważ stoję przed zakupem. Parę ofert znalazłem na allegro, ale wolałbym kupić w jakimś sprawdzonym sklepie, gdzie już ktoś kupił i jest zadowolony a najlepiej jak mógłbym na początku sprawdzić organoleptyczne a nie tylko na monitorze zobaczyć pozdr!
    Kto chce- szuka możliwości, kto nie chce- szuka wymówek.

  7. #27

    Domyślnie

    Foto-Joker Bielsko-Biała, dostępne od ręki za 1199 PLN. Jak kupowałem dla siebie, były jeszcze 4 sztuki.

  8. #28

    Domyślnie

    a w Nikon Store bardzo dobra cena, na ladowarke od duzych baterii (799 brutto z wysylka)

    http://store.nikon.pl/akcesoria-lust...s#.UJP2H8WzJ8E

  9. #29

    Domyślnie

    Aha zapomniałem dodać, że nie chodzi mi o oryginalny grip tylko firmy Pixel Vertax. pozdr. za zamiary z góry dziękuję!
    Kto chce- szuka możliwości, kto nie chce- szuka wymówek.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lok_men Zobacz posta
    Aha zapomniałem dodać, że nie chodzi mi o oryginalny grip tylko firmy Pixel Vertax. pozdr. za zamiary z góry dziękuję!
    Kolego, nie dopisałeś w jakim mieście interesowałoby Cię "organoleptyczne" zbadanie grip'a.
    Np. w W-wie ma na miejscu w sklepie MultiFoto na J.Pawła, możesz również porównać sobie z Meike MB-D12
    Serdecznie pozdrawiam,
    Sławek

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •