Close

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 116
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jjj Zobacz posta
    Dzieki, w chinach, japoni i na florydzie tez pewnie dostepny od reki
    Andrzej

  2. #12

    Domyślnie

    W dniu dzisiejszy zostałem posiadaczem PiXeL Vertax D12 Battery Grip. Pomijając pudełko, przejdę do zawartości. Otrzymujemy grip z tacką na baterię, tacką na 8 szt baterii AA, zapakowaną w woreczek rodem z obiektywów Samyang. Wszystko ładnie i gustownie.
    Wykonanie na bardzo dobrym poziomie (porównuje z oryginalny MB-D10 i wytworem Delty do D300). Spasowanie tak jak się należy, nic nie odstaje, całkowity brak luzów. Plastik posiada charakterystyczną fakturę nie odbiegającą od tej na D800. Gumy moim zdaniem są trochę bardziej błyszczące, w dotyku takie jak na body, faktura jest podobna, trzeba się przyjrzeć aby dostrzec różnicę.
    Gumy należycie spasowane.
    Spust działa, jak należy, wybierak wielofunkcyjny chodzi z należytym oporem, pokrętła nastawcze chyba nieznacznie luźniejsze niż te na body, może to moje subiektywne odczucie.
    Zestaw D800 + grip + 24-70 wygląda ogromnie i tak też waży.

  3. #13

    Domyślnie

    Czy ktoś porównywał newell i meike oba w tej samej cenie na allegro 259 pln ?

  4. #14

    Domyślnie

    Do osób używających zamienników. Na znanym portalu Alleg... można zauważyć, że sprzedaż zamienników jest wysoka. Jak sprawują się gripy i jakie marki posiadacie ? Z góry dziękuję za odp.
    NIKON

  5. #15

    Domyślnie

    Czy ktoś z użytkowników posiada ten grip wraz z EN-EL18 ? Jestem ciekaw czy przy tej baterii aprat działa szybciej niż przy standardowej ? D700 np. dało się odczuć tą różnicę.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jasiu76 Zobacz posta
    Do osób używających zamienników. Na znanym portalu Alleg... można zauważyć, że sprzedaż zamienników jest wysoka. Jak sprawują się gripy i jakie marki posiadacie ? Z góry dziękuję za odp.
    Od kilku dni jestem posiadaczem Pixel Vertax. W sklepie porównywałem ten grip z Meike, Meike na gumie posiada całkiem inną strukturę niż D800 (bardzo drobny wzór), Pixel gumę ma podobną do tej z D800. Ponadto Pixel ma głęboki rowek na chwycie (tam gdzie lądują końcówki palców).
    Grip sam w sobie nie ma luzów, jednak włożony do środka koszyczek z akumulatorkami (8xAA) ma mały luz, który powoduje wrażenia luzu na gripie. Przy włożonym koszyku z EN-EL15 nie zauważyłem takiego efektu. Mam zamiar włożyć coś obok koszyka z akumulatorkami, bo ten luz koszyka powoduje u mnie sprawdzanie luzu na pokrętle mocującym grip

    Ogólnie z gripa jestem zadowolony. Wszystko działa jak ma działać, z 8xAA jest 6fps w DX.
    EN-EL18 nie posiadam.

  7. #17

    Domyślnie

    Dajcie sobie spokój z tymi zamiennikami... naprawdę nie warto.

  8. #18

    Domyślnie

    zamiennik oszczedzil mi prawie $1000, jak dla mnie warto. Z drugiej strony, gdybym robil zdjecia zarobkowo to faktycznie nie warto.
    Andrzej

  9. #19

    Domyślnie

    Gdybyś ktoś chciał, tutaj bardzo fajnie opisano i pokazano grip od Pixel'a: LINK

  10. #20
    Rozmowny Awatar kazziz
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    na longboardzie pod Wawelem.
    Posty
    302

    Domyślnie

    a ja dzisiaj byłem rano w abfoto po drodze do pracy i zobaczyłem, że MB-D12 potaniały do 1200...
    Jak się skupisz na robieniu zdjęć, to z reguły nie będziesz mieć problemów.
    Jak się skupisz na szukaniu problemów, to nie będziesz mieć ładnych zdjęć.

    Mój aparat nie ma problemów z AF, nie chlapie olejem i nie sypie kurzem na matrycę.
    A teraz jest do tego mały, lekki i ma fajne stałki. E-M10!

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •