Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 79
  1. #21

    Domyślnie

    No i... Aparat przyszedl. Zaplacilem 80zł za czyszczenie matrycy. Obiektyw na body... test i ? Wkurwienie . Juz nie mam sil. Hoty jak byly tak sa - wychodza juz przy iso 500..

    Deada nie ma - ale kreska "echo" od dead pixel jest jak byla. W tym przypadku rownie dobrze moglem sobie darowac oddawanie do serwisu.
    Tak czy inaczej powiem szczerze, ze nie chce juz tego aparatu... jakos stracilem do niego serce... nie chce miec wadliwego szitu.

    Niedlugo w ogloszeniach pojawi sie moj zestaw obiektywow.. a body? najwyzej oddam komus za 30% ceny na backup.

  2. #22

    Domyślnie

    ten serwis to masakra....
    nikon dzieki naszemu forum zyskal mase nowych klientow, ale w zamian to juz nic nam nie daja........wstyd

  3. #23

    Domyślnie

    Wujku, czy to oznacza ze zmieniasz barwy klubowe?
    Pozdrawiam, Lolas

  4. #24

    Domyślnie

    Taki jest plan. Generalnie jestem na 90% zdecydowany na pozbycie sie sprzetu nikona.

  5. #25

    Domyślnie

    i co dalej??
    canon z ich wspanialym serwisem????

  6. #26

    Domyślnie

    Na razie sobie odpuszcze fotografie. Pozbieram srodki, poczekam jeszcze troche i chyba 1ds mk2.Nikon nie jest wart uwagi jak widac. Wydajac pieniadze na ten sprzet spodziewam sie nie tylko osiagow ale i nalezytego wsparcia technicznego.
    Kupno d70 "normalnie" od dystrybutora motywowalem tym, ze bede mial szybki, sprawny i godny zaufania serwis - jak widac mylilem sie. Rownie dobrze mozna sprowadzic sprzet wyzszej klasy od TiP'a

    pozdr
    -Piotr

  7. #27

    Domyślnie

    w takim razie chyba nie wiesz jeszcze jaki jest serwis canona....

  8. #28

    Domyślnie

    Mialem g5 i a60 przez kilka lat - w tym byly 2 naprawy [po jednej kazdegp] - aparaty wrocily na 3ci dzien od zgloszenia - SPRAWNE. W tym przypadku aparat wrocil tak samo niesprawny jak byl.

  9. #29

    Domyślnie

    ja sie naczytalem o serwisie canona podobnych rzeczy co o serwisie nikona.....mysle ze oba so siebie warte

  10. #30
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2005
    Miasto
    aleksandrów ł./łódź
    Posty
    6

    Domyślnie

    No i... Aparat przyszedl. Zaplacilem 80zł za czyszczenie matrycy. Obiektyw na body... test i ? Wkurwienie . Juz nie mam sil. Hoty jak byly tak sa - wychodza juz przy iso 500..
    Jak pojade we wtorek i po czyszczeniu matrycy bedzie choćby jedeno UFO to ich tam chyba rozszarpe.

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •