Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    ej no .. moim marudzeniem sie nei przejmuj

  2. #12

    Domyślnie

    zdjęcie niczego sobie, poza dolną wargą a'la M.Tyson po przegranej walce, lewa ręka modelki jakby nie jej, kadr dosyć ciasny przez co trudno mi jakoś zorientować to co widzę w przestrzeni
    DSLRowanie, taniec towarzyski, siatkówka, wino chilijskie

    www.sztukapatrzenia.pl

  3. #13

    Domyślnie

    Mnie jak zwykle wszystko się podoba Prawie...
    Stara koszula, koszyk, jabłuszka kojarzą mi się z "biedotą" a z tym nienaturalnie kontrastuje mi makijaż i zielone oczy - poprostu bym babeczki nie malował gdybym sam rustykalne chciał cyknąć - co więcej wyszukałbym nawet jakąś niewiastę niekoniecznie takiej urody...
    Reszta ideał jak dla mnie...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  4. #14

    Domyślnie

    Rewelacja
    D7200

  5. #15

    Domyślnie

    Ponieważ było robine Nikonem, to tylko - bardzo dobrze. Canonem byłoby - doskonale
    Droga do Nikon!
    www D700, D70, AF-S 24-70/2.8, AF 50/1.4 2xSB900, SB800

  6. #16

    Domyślnie

    slasz - szukasz dymu?
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  7. #17

    Domyślnie

    super kadr i gra kolorów, bardzo skomplikowane kompozycyjnie i nie wszystkie elementy tej kompozycji mi się podobają, widzę taki rytm: prawa ręka - światło na twarzy - lewy kucyk, kierunek od lewej góry do prawego dołu podkreślony pochyleniem ciała w tym właśnie kierunku, w tę harmonię (wg mnie bezcelowo) wdziera się lewa ręka skupiając dodatkowo na sobie nadplanową ilość światła... niefart, że ręka ta przechodzi w kontrastowy rzemyk podkreśla jej destrukcyjne zapędy, bo robi się jakiś układ alternatywny do głównego tematu a nic nie wnoszący, zdjęcie gubi porządek i staje się chaotyczne, a i tak nie jest to fotografia z założenia łatwa

    przepraszam, że jestem małostkowy, ale od artystów się wymaga (oczywiście odczucia subiektywne)

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    slasz - szukasz dymu?
    Ja tylko podtrzymuję ten ogienek, żeby nie zgasł. Tak dawno nic nie było

    Sorki za OT

    Jeżeli ma być konstruktywnie (wg mnie ofkors), a Andy się nie obrazi to chyba rączka koszyczka powinna być bardziej na skos (w prawo). Zrobiłem próbkę w domu i chyba lepiej wygląda, choć cóż ja tam się znam
    Droga do Nikon!
    www D700, D70, AF-S 24-70/2.8, AF 50/1.4 2xSB900, SB800

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    w tę harmonię (wg mnie bezcelowo) wdziera się lewa ręka skupiając dodatkowo na sobie nadplanową ilość światła...
    Ale bez tej ręki całość wzięłaby się i przewróciła na lewo..
    Muszę się przyznać, że lewa dłoń tak mi się tutaj spodobała, że wybrałem ten kadr mino że inne były lepiej oświetlone i skomponowane.

    Apel do Jakuba-s! Komentuj fotografie jak najczęściej!

  10. #20

    Domyślnie

    Świetna kompozycja,
    chce sie patrzeć.
    |N70s| N-50 1,8| N- 18-70 DX| N - 70-300 G VR| Raynox DCR-250 | Kenko Ex. Tube N/AF |

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •