Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Autoportret.

  1. #1

    Domyślnie Autoportret.

    Śmieszny temat, wiem, ale mam z owym autoportretem problem.
    Mianowicie - miałam fajny pomysł na zdjęcia ze mną w roli głównej. Namęczyłam się, napociłam, makijaż mi spłyną i żadnych efektów. :P Aparat na statywie, ofc., ja staram się przybierać modelinowe pozy, ale ostrości nie ma. :< Próbowałam ustawić ją na manualu, bo AF to w ogóle byłaby porażka pewnie... No ale na jakim punkcie mam ją ustawić, skoro mnie w tym miejscu NIE ma? Banał, wiem, ale mnie to zastanawia. Jak to zrobić?!

    Nie wiem, czy dział dobry wybrałam.
    d5000
    KOBIETA

  2. #2

    Domyślnie

    Ustaw ostrość w manualu na jakimś przedmiocie, który znajduje się w tej samej odległości co Ty od aparatu podczas robienia zdjecia.

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję, będę próbować (;
    d5000
    KOBIETA

  4. #4

    Domyślnie

    Wężyk spustowy, albo pilot i problem rozwiązany
    Pozdrawiam,
    Damian

  5. #5

    Domyślnie

    Kup pilota, a makijaż nie zdąży Ci spłynąć
    Kobieta z Sonnarem też może

  6. #6

    Domyślnie

    Przydaje się miotła - ustawiasz ją tam, gdzie wypadnie twarz, ostrzysz ręcznie, włączasz timer i biegniesz na miejsce (albo nie biegasz, tylko - jak proponują koledzy wyżej - używasz pilota/wężyka) i już

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar krispike
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Lubelszczyzna
    Posty
    180

    Domyślnie

    Szkoda, że nie mieszkam bliżej. Zaproponowałbym kilka ujęć i problem z samowyzwalaczem, pilotem, statywem byłby z głowy. No ale w sumie to nie auto i nie byłabyś sobą. Coś za coś.... Ustaw w body najdłuższy czas samowyzwalacza i ustaw ostrośc tak jak koledzy w/w.
    |D50|D300s|N18-70|N50/1.8|T17-50/2.8VC|SB-800|MF055XPro|
    "Wszystko, na co patrzysz w Twoim otoczeniu, powinno Cię cieszyć. A wszystko, co widzisz... to światło"

  8. #8

    Domyślnie

    lubicie sobie życie utrudniać . Przy interwale działa AF, ustaw odstępy 1min i na nawet na rękach staniesz :P
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięęęęęękuję, może jakoś to ogarnę.
    d5000
    KOBIETA

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •