Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Kolorowe plamy.

  1. #1

    Domyślnie Kolorowe plamy.

    Na pewno znajdzie się ktoś kto ogląda serial pt. "Jak poznałem waszą matkę" i tam na początku leci sobie jakby pokaz slajdów gdy robili sobie zdjęcia, I te właśnie zdjęcia są kolorowe, mają różne przeróżne kolory na sobie i plamki i ja się pytam. Jak taki efekt uzyskać. Lomografia daje taką możliwość poprzez 4kolorowy filtr barwny na lampie błyskowej jest to pewna opcja ale jak uzyskać taki efekt z poziomu photoshopa? Za wszelkie pomoce z góry dziękuję a fanów serialu pozdrawiam Nie oglądających zapraszam do oglądania

  2. #2

    Domyślnie

    Na nowej warstwie pomaziaj na kolorowo (poleca ciepłe tony) grubym miękkim pędzlem, gradientem lub wszystko na raz. Potem możesz jeszcze to rozmazać czy rozmyć. Na koniec wybierz odpowiadającą Ci kombinację sposobu mieszania warstwy i jej krycia (ostre światło; 52% dla przykładu).
    Dla lepszego efektu można pokombinować ze zdjęciem pod spodem, zwykłe korekty (rozjaśnienie, kontrast, takie tam), ale to wszystko zależy od danej sytuacji.


    PS
    Ponieważ nigdy nie oglądałem rzeczonego serialu może się okazać, że zbłądziłem na YouTube'owskich drogowskazach.
    To, co widzisz, nie jest tym co widzisz.

  3. #3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •