Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Laura

  1. #1

    Domyślnie Laura

    Witam
    Przed obiektywem Laura, totalna amatorka (jak fotograf, czyli ja ) - a, bo bym zapomnial, nie bac sie, tylko pisac, co sie komu podoba/nie podoba


  2. #2

    Domyślnie

    śmiem stwierdzić , że modelka lepiej sobie poradziła od Ciebie , chodź obróbka czarnobieli jest fajna , lubię taka mocną obróbkę . Kadry wszystkie dla mnie takie nijakie , nie grzebie w exifach ale domyslam sie , ze to jakieś 50 mm ?
    FX

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli przyjąć jak podano - to tylko ostatnie się broni.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  4. #4

    Domyślnie

    Dziadzior - myslalem, ze ludzie, ktorzy zyja z fotografii sa w stanie powiedziec deczko wiecej niz "takie- nijakie"
    (odnosnie ogniskowych - 110,50,35 mm, choc jak masz takie podejscie, to po co w ogole marnujesz swoj czas? )

    Wasilewk - co Ci sie nie widzi w dwoch pierwszych ?


    Obaj jestescie malo konkretni Panowie (o styl komentarzy oczywiscie mi sie rozchodzi :P)
    Ostatnio edytowane przez locos ; 08-07-2012 o 22:17

  5. #5

    Domyślnie

    Kto ci napisał albo powiedział , ze żyje na kasie z fotografii ? Zastanów sie co mówisz ... w takim razie po co wystawiłeś zdjęcia skoro marnuje czas na ocene ich ? chciałeś ocene napisałem eh ... ;|
    FX

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziadzior Zobacz posta
    Kto ci napisał albo powiedział , ze żyje na kasie z fotografii ?
    link w podpisie ? chyba ze robisz za friko

    edit ok zle sie wyrazilem - moze to nie twoje glowne zrodlo utrzymania, co jednak nie zmienia faktu, ze robisz foty zarobkowo.

    Zastanów sie co mówisz ... w takim razie po co wystawiłeś zdjęcia skoro marnuje czas na ocene ich ? chciałeś ocene napisałem eh ... ;|
    nie zrozumielismy sie - skoro Tobie nie chce sie kliknac na zdjecie i przejrzec exif i wolisz sie domyslac i nic konstruktywnego nie napisac, to po co marnujesz Twoj czas na jakikolwiek wpis ?

    Kadry wszystkie dla mnie takie nijakie , nie grzebie w exifach ale domyslam sie , ze to jakieś 50 mm ?
    Domyslasz sie, zamiast zrobic to, co napisalem ciutke wyzej, poza tym chocby wszystkie byly zrobione 50ka to... ? No wlasnie - nic mi to nie mówi.
    Ostatnio edytowane przez locos ; 09-07-2012 o 00:14

  7. #7

    Domyślnie

    Na pierwszych dwóch modelka, a dokładniej jej ubranie zlewa się z tłem. Jedynka byłaby bardzo ładna gdyby było zbliżenie twarzy tak powiedzmy od połowy ramienia kadrowane. Na dwójce też ustawienie nie bardzo i jeszcze te linie architektury przecinające modelkę - nie bardzo. Na trójce drugi plan odrywa uwagę. Moim zdaniem nie skupiłeś się odpowiednio na modelce. Można ją było o wiele lepiej ukazać. Stylizacja mi tez nie pasuje - do takiego tła bardziej by pasowało jednokolorowe ubranie, żeby się modelka wyróżniała. Pomijając powyższe z setu chyba najlepsza jedynka.
    D750, N50/1.8G, N35/2.0D, N70-200 VRII, SB-900 /.................... Sony A7II, S28/2.0, Zeiss 55/1.8, Helios 44 ....................... / EIZO CS240.

    http://www.warszawa-fotograf.pl/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •