Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Jak zrobić zdjęcie panoramiczne?

    Koledzy i koleżanki, chciałabym zrobić zdjęcie panoramiczne ze zdjęcia, które nie jest panoramiczne, tak, żeby nie utraciło na jakości i nie mam pojęcia jak mam to zrobić. Czy należy je przyciąć w PS, przy czym tracę część zdjęcia, czy zmienić proporcję fotografii (ale wówczas nie wygląda dobrze)? Szukałam odpowiedzi w podręcznikach fotograficznych, ale nic z tego nie zrozumiałam. Mam nadzieję, że macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na zdj. panoramiczne i że się nimi ze mną podzielicie. Z góry dziękuję

  2. #2

    Domyślnie

    Z jednej klatki cudow nie wyczarujesz, panorama to panorama sklada sie z kilku(nastu) klatek. Najprostsza i chyba za razem jedyna sensowan to cropowanie(kadrowanie) w PS. Musisz zdecydowac czego bedzie wiecej czego mniej i co nie wnosi nic do fotografii. Nic innego nie wykombinujesz. Wstaw tutaj zdjecie to sie cos pomysli.

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _lilith_ Zobacz posta
    Koledzy i koleżanki, chciałabym zrobić zdjęcie panoramiczne ze zdjęcia, które nie jest panoramiczne...
    Greg swietny masz tutorial, ale chyba nie doczytales dokladnie o co kolezanka pyta.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bahuone Zobacz posta
    Greg swietny masz tutorial, ale chyba nie doczytales dokladnie o co kolezanka pyta.
    Doczytalem, ale link ma pokazac kolezance jak sie robi zdjecia panoramiczne.....
    Z jednego pliku to mozna tylko cropowac a to juz sie odbija na jakosci kiedy chcemy drukowac

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •