Close

Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 184
  1. #31

    Domyślnie

    Mareczku, jak gadaliśmy przez telefon, byłoby super gdybyś nas poprowadził. Problem jest z Kojocikiem i Moniką bo Oni mogą wyjechać przy dobrych wiatrach w niedzilę w nocy, pod warunkiem że dojdą do siebie po weselnej libacji My chcemy wyruszyć w sobotę w nocy, po drodze zgarniając Grzesia.

    Co do większości. Ta ważniejsza wyjeżdża z Krakowa

  2. #32

    Domyślnie

    TRASA tylko nie mogę przeciągnąć z autortrady w Słowenii na zwykłe drogi i już zostało

  3. #33

    Domyślnie

    No i po co ja paszport wyrabiałem na Bośnię

  4. #34

    Domyślnie

    Piotr, jesli pojedziemy to dla mnie nie robi różnicy jeden dzień w tę, jeden w tę...możemy wyjechać z niedzieli na poniedziałek, tylko na 86-tce, na Węgrzech pojawiają się już TIRY i to ciut spowalnia.Zabrać go pijanego w niedzielę do południa, przez dzień jest jeszcze lepiej bo droga na madziarach puściutka i w te 10-11h ze Zwardonia dojedziemy. Bo myślę że tam byłoby wygodniej się spotkać. Warto wziąć ze sobą też CB . Ostatnio doceniłem jazdę w dzień, bo człowiek nie taki zmęczony, na zwierzynę leśną nie trza tak uważać, i nie odsypia, a wieczorna kąpiel w cieplutkim Jadranie po przybyciu... echh, nie ma nic przyjemniejszego, no może pełne konto dutków

  5. #35

    Domyślnie

    co do BiH to chyba da się też na dowód lecz to po sezonie i trzeba sprawdzić, na pewno trzeba zieloną kartę do BIH, można kupić przy granicy, ale drożej, poza tym niektóre nasze ubezpieczalnie dają to w cenie

  6. #36

  7. #37

    Domyślnie

    Jeśli to będzie warunek że Kojocik pojedzie, to możemy wyjazd przełożyć na niedzielę. Problem w tym że tam w rachubę wchodzą poprawiny a po takiej imprezie ruszyć w drogę nie mam mowy...

  8. #38

    Domyślnie

    my mu zrobimy poprawiny na miejscu...!!!

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    TRASA tylko nie mogę przeciągnąć z autortrady w Słowenii na zwykłe drogi i już zostało
    Witajcie

    Marku, powiedz czy ta trasa jest szybka? Jak jest naprawdę. Ja zawsze jeździłem przez wiedeń gratz, praktycznie cały czas autostradą, jak tempomat wciskam to "zamykam oczy" i jadę. Dochodzą co prawda opłaty ale...

    Obawiam się, że trasa proponowana przez Ciebie jest wolniejsza. Osobiście lubię jeździć w dzień i obawiam się, że natłukę mandatów...

    Pytam, bo w austrii mam niezapłacony mandacik i wypada mi jednak pojechać inną ścieżką

    pozdr - wojtek

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Shadow767 Zobacz posta
    Witajcie

    Marku, powiedz czy ta trasa jest szybka? Jak jest naprawdę. Ja zawsze jeździłem przez wiedeń gratz, praktycznie cały czas autostradą, jak tempomat wciskam to "zamykam oczy" i jadę. Dochodzą co prawda opłaty ale...

    Obawiam się, że trasa proponowana przez Ciebie jest wolniejsza. Osobiście lubię jeździć w dzień i obawiam się, że natłukę mandatów...

    Pytam, bo w austrii mam niezapłacony mandacik i wypada mi jednak pojechać inną ścieżką

    pozdr - wojtek
    Wydaje mi się, że nie jest źle. Ja Tirem z Wroclawia do Splitu jechalem chyba 17 godzin. Średnia prędkość wyszła ok 55 km/h.
    Ostatnio edytowane przez kakersik ; 30-08-2012 o 13:56
    Pozdrawiam, Karol.

Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •