Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie 5 godzin w berlinie

    Chciałbym zapytać szerokie grono co myśli na temat kilku zdjęć, które w przeciągu 5 godzinnego spaceru po Berlinie udało się ustrzelić. Niestety jedyny sprzęt jaki posiadam to N3100 wraz ze szkłem 35 mm, nie mam statywu i wszystko pstrykam z łapki. Jeśli szanowni forumowicze powiedzieliby że poniższe jest coś warte, pewnie bym miał jak usprawiedliwić zakup sprzętu przed żoną

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    Oczywiście kadrów mam więcej, niemniej nie są przygotowane lub po prostu nie wiem czy je zamieszczać ...

  2. #2

    Domyślnie

    Nic ciekawego, ok - rozumiem.

  3. #3

    Domyślnie

    No racja, raczej nic ciekawego.. po zdjęciach nie widać, że byłeś w Berlinie

  4. #4

    Domyślnie

    OK - rozumiem. Może następnym razem. Niemniej dzięki za ten komentarz, czasem jest się zbyt mało obiektywnym w stosunku do siebie. Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Niestety kadrowo, technicznie (między innymi przez brak statywu) i obróbkowo, delikatnie mówiąc, średnio. Ostatnie dwa ewidentnie charakterystyczne dla Berlina. Klatka schodowa na ostanim zdjęciu wymaga wyjątkowej staranności w obróbce i kadrowaniu. Rażą tutaj dystorsje, niewystemplowane rowery w LD, nad górnym czworobokiem przydałoby sie więcej przestrzeni. Niższe ISO (i statyw ) zapewniłyby czystośc światła i kolorów. Rzuć okiem na wątek "Berlińskie puzzle". Pracuj nad kadrami i obróbką zdjęć z Berlina i wrzucaj zdjęcia . Pzdr.

  6. #6

    Domyślnie

    Dziękuje Ci bardzo za komentarz, także za wskazanie 'berlińskich puzzli". Mam nadzieję, iż z racji tego, że to jest de facto pierwszy raz jak fotografuję architekturę, drugi będzie lepszy. Niestety ten pierwszy raz to zawsze jest takie jakby zachłyśniecie się pięknem i brak obiektywizmu. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Mnie się ostatnie podoba, stempel w LD i cacy. Uwagi mcleod'a słuszne.

  8. #8

    Domyślnie

    gdzie jest ta klatka ? (ostatnia fota), w Berlinie czasem bywam a zdjecie mnie zaintrygowalo.

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

  9. #9

    Domyślnie

    To jest tutaj :

    https://maps.google.pl/maps?q=Paul-L...-Haus&t=h&z=17

    Obok jest Reichstag.

    pozdrawiam i dzięki za odwiedziny

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •