Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: ramki hurtowo

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Jak to pozniej puscisz w akcji dla wielu zdjec, to nazwy bedziesz przywracal recznie? I tak np. 100 razy?
    Chodzi Ci o to, że po moim zabiegu trzeba zapisać zdjęcie i nadać nazwę tak? Obrabiam w ten sposób tylko fotki które docelowo mają tak wyglądać, nie robię tego hurtem więc nie mam problemu z nadawaniem nazw.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mazzi Zobacz posta
    Chodzi Ci o to, że po moim zabiegu trzeba zapisać zdjęcie i nadać nazwę tak? Obrabiam w ten sposób tylko fotki które docelowo mają tak wyglądać, nie robię tego hurtem więc nie mam problemu z nadawaniem nazw.
    To moze zanim zaczniesz krytykowac sposoby innych, racz przeczytac tytul watku. Jesli nadal nie bardzo rozumiesz -- zwroc baczniejsza uwage na slowo "hurtowo".
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  3. #13

    Domyślnie

    Ale ja nie krytykuje - każdy sposób prowadzący do celu jest dobry. Po prostu wydał mi się troszkę długi co nie znaczy zły.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mazzi Zobacz posta
    Ale ja nie krytykuje - każdy sposób prowadzący do celu jest dobry. Po prostu wydał mi się troszkę długi
    Nie "troszke dlugi", tylko napisałeś wyraznie "strasznie długi", a nastepnie podales swoj -- co jakby nie patrzec -- w calosci jest krytyka.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Nie "troszke dlugi", tylko napisałeś wyraznie "strasznie długi", a nastepnie podales swoj -- co jakby nie patrzec -- w calosci jest krytyka.
    Jeśli tak to odebrałeś to przepraszam - nie to było moim celem a raczej wymiana doświadczeń w temacie. Nie mniej jednak jeśli chodzi o "hurt" to Twój sposób może okazać się lepszy

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mazzi Zobacz posta
    Ale ja nie krytykuje - każdy sposób prowadzący do celu jest dobry. Po prostu wydał mi się troszkę długi co nie znaczy zły.
    Poza tym w tamtych sześciu punktach trzy odpowiadają za napisanie akcji. Sama akcja składa się również z trzech punktów, jak Twój sposób i do tego można ją zapuścić na całe foldery na raz, a w tym czasie popijać kawkę.
    To, co widzisz, nie jest tym co widzisz.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mazzi Zobacz posta
    Nie mniej jednak jeśli chodzi o "hurt" to Twój sposób może okazać się lepszy
    Nie pamietasz juz kogo cytowales? To nie byl moj sposob, tylko kolegi Valdek_Tychy.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Nie pamietasz juz kogo cytowales? To nie byl moj sposob, tylko kolegi Valdek_Tychy.
    Tak, wiem - rozpędziłem się. Natomiast Ciebie zbulwersowała moja wypowiedź - mam nadzieje, że tłumacząc w dalszej części moją wypowiedź Autor którego posta zacytowałem nie odbierze go jako krytykę a raczej w sposób wymiany doświadczeń.

    Poza tym jeśli sposób Kolegi jest lepszy to chylę czoła i tyle! Każdy się uczy i po to głównie tu jestem jako "lajkonik"

    P.S. stig, widząc Twój avatar w tym momencie padłem na plecy - dosłownie jakbym zobaczył się w lustrze

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •