Close

Strona 546 z 582 PierwszyPierwszy ... 46446496536544545546547548556 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 451 do 5 460 z 5814
  1. #5451

    Domyślnie

    Nie mam pojęcia po co do tego Internet, tym bardziej szybki. W każdym razie puszczanie filmów przez AirPlay działało mi zawsze bardzo dobrze, nawet na aTV3, ale nie wiem jakie największe pliki puszczałem. Raczej nie tak wielkie jak u ciebie. aTV2 nigdy nie miałem. Płynne przewijanie już nie pamiętam - na pewno przy streamingu z netu zajmowało o wiele więcej czasu niż na aTV4.

    Obecne aTV chyba w ogóle nie wymaga routera, urządzenia mogą się łączyć bezpośrednio.

  2. #5452

    Domyślnie

    Internet potrzebny żeby oba urządzenia były w tek samej sieci Wi-Fi. Kiedyś miałem kiepskie łącze i strasznie zarywało streaming



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #5453

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paw-Bor Zobacz posta
    Internet potrzebny żeby oba urządzenia były w tek samej sieci Wi-Fi. Kiedyś miałem kiepskie łącze i strasznie zarywało streaming



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Internet nie jest potrzebny do tego, żeby oba urządzenia były w tej samej sieci.

  4. #5454

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    Ok, więc czegoś nie wiem
    Czyli nie mając neta, jak przesyłasz film czy jakiś inny plik na TV??


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Paw-Bor ; 19-09-2018 o 09:33

  5. #5455

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paw-Bor Zobacz posta
    Internet potrzebny żeby oba urządzenia były w tek samej sieci Wi-Fi. Kiedyś miałem kiepskie łącze i strasznie zarywało streaming



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Pierwsze słyszę, że żeby urządzenia były w tej samej sieci potrzebny jest jakikolwiek Internet

    To co jest potrzebne to na przykład Router z Wi-Fi.
    Internetu może nie być wcale.

    A bez Wi-Fi nawet to nie jest potrzebne dla np 2 urządzeń, tylko kabel zcrossowany. Dla większej ilości - switch

    To co próbuję przekazać, to fakt, że Internet nie ma tu nic do rzeczy. Najpewniej kiepski Internet, który miałeś był Tobie dany z kiepskim, mulistym urządzeniem i tyle.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  6. #5456

    Domyślnie

    Myślałem o ATV2 bo jest tani jak barszcz, ale chyba 3 jeszcze jest w dobrych pieniądzach, dopiero 4 był zauważalnie droższy. Potrzebuję tylko airplay żadne inne ficzery mi nie są potrzebne więc jak znajdę tanio ATV3 to się skuszę skoro chodziło to u Ciebie płynnie. W międzyczasie, jeśli ktoś używa ATV2 proszę o opinię.
    ;]

  7. #5457

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    To co jest potrzebne to na przykład Router z Wi-Fi.
    Internetu może nie być wcale.
    Ok, to rozumiem. Cały czas sugerowałem się że, jak u mnie zazwyczaj na aTV oglądam coś online z iMaca i na szybszym necie śmiga wszystko bez zrywania. Przepraszam za pomyłkę



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #5458

    Domyślnie

    Tak naprawdę nie potrzebujesz nawet routera.
    Możesz słać bezpośrednio z urządzenia (np. iPhone, MacBook) do Apple TV, nazywa się to Peer-to-Peer AirPlay
    https://appletoolbox.com/2016/11/con...t-wifi-how-to/

  9. #5459

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paw-Bor Zobacz posta
    Ok, to rozumiem. Cały czas sugerowałem się że, jak u mnie zazwyczaj na aTV oglądam coś online z iMaca i na szybszym necie śmiga wszystko bez zrywania. Przepraszam za pomyłkę
    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jest tak dlatego, że jak oglądasz coś z imaka ale to jest np na youtube to atv nie bierze wideo z Twojego maka tylko pobiera bezpośrednio z youtube właśnie. Wtedy internet ma znaczenie, im szybszy tym lepiej. Ja natomiast chcę odtwarzać pliki bezpośrednio z dysku imaka, a nie z internetu, wtedy pecet przesyła plik przez wifi do atv i tu internet nie jest potrzebny i nie ma znaczenia, wystarczy mieć wifi, kabel, albo rozwiązanie z posta wyżej.
    ;]

  10. #5460

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Mam pytanie - potrzebuję kupić Apple TV 2 lub 3 gen w celu puszczania przez AirPlay filmów klientom w biurze bezpośrednio z komputera mac lub ipada na ekran TV. Pliki mp4 h.264 1080p 32Mbit/s, godzinny film zajmuje ok 15GB. Używa ktoś z Was apple tv do streamingu dużych plików filmowych z komputera/tabletu? Działa to ok?
    Na twoim miejscu kupiłbym używkę ATV 1 generacji, tam jest dysk 160 GB, wrzucisz filmy kiedy będziesz chciał a potem odczytasz bezpośrednio z urządzenia, bez podpinania do sieci czy innego airplay.
    Te nowe ATV to ... tak mam, już zdążył pilot paść...

Strona 546 z 582 PierwszyPierwszy ... 46446496536544545546547548556 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •