Close

Strona 54 z 582 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104154554 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 5814
  1. #531

  2. #532

    Domyślnie

    Myślicie, że lepiej kupić MacBooka teraz, czy na wiosnę ? Do wiosny chyba nie powinno się nic zmienić w ofercie? Chyba sobie postawię tarota :P
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  3. #533

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Myślicie, że lepiej kupić MacBooka teraz, czy na wiosnę ? Do wiosny chyba nie powinno się nic zmienić w ofercie? Chyba sobie postawię tarota :P
    z apple jest tak- jak czekasz na nowszy sprzęt to możesz czekać latami w sensie że zawsze będzie nowszy...
    ale myślę że nowe macbooki pojawią się dopiero pod koniec 2013
    Jest retina 13, 15 i podstawowe modele też są w miarę wydajne- także kupuj ja kupiłem ostatnio MBP 15" wersja z niższym procesorem + wyższa matowa matryca i powiem że rewelacja ale 4gb to mało- mam teraz 8 i też brakuje czasami... ale widziałem że 16gb są na allegro po około 400zł
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  4. #534

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Myślicie, że lepiej kupić MacBooka teraz, czy na wiosnę ? Do wiosny chyba nie powinno się nic zmienić w ofercie? Chyba sobie postawię tarota :P
    Zdecydowanie poczekać. Na wiosne wejdzie Haswell a Apple ostatnio zawsze ma nowości Intela jako pierwsze. Laptopy beda miały upgrade na wiosne a haswell ma dać kopa w wydajności kart graficznych i zrewolucjonizować energooszczedność (podobno o 30%).
    Pierwszy update 15 retina.
    Ostatnio edytowane przez MrQba ; 15-11-2012 o 00:42

  5. #535

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrQba Zobacz posta
    Zdecydowanie poczekać. Na wiosne wejdzie Haswell a Apple ostatnio zawsze ma nowości Intela jako pierwsze. Laptopy beda miały upgrade na wiosne a haswell ma dać kopa w wydajności kart graficznych i zrewolucjonizować energooszczedność (podobno o 30%).
    Pierwszy update 15 retina.
    Oby do maja były w sprzedaży
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  6. #536

    Domyślnie

    Panowie pytałem parę postów powyżej co będzie lepsze , lecz zmieniła mi się koncepcja. Chcę kupić dysk do backup-ow , i fajnie by było jakby widział go tv tak abym mógł odtworzyć sobie film na TV. Posiadam taki router http://www.productsandservices.bt.co...?topicId=25746 i czy do niego mogę podpiąć dysk i robić backup-y programem time machine , oraz czy będę mógł odtworzyć filmik na TV , czy lepiej zainteresować się NAS-em ? Mam też system stereo i chciałbym w przyszłości dokupić jakiś odtwarzacz strumieniowy i z biblioteki odtwarzać muzykę sterując iphonem. Co mi radzicie bo ja kompletny laik w tych sprawach jestem. Prosze o pomoc
    Fx

  7. #537

    Smile

    No nie mogę się powstrzymać i muszę się pochwalić. Każda książka cieszy, ale dzisiaj pierwszy raz w życiu zobaczyłem moją publikację w iTunes. Jak się domyślacie nie jest to tylko eBook, ale aplikacja. Powstała ona na bazie mojej ostatniej autorskiej książki "Jedyna Puszcza Białowieska". Kawał dobrej roboty odwalił Marek Moi.

    Mam jeden kod promocyjny, uprawniający do pobrania za zero $ Myślę, że dobrym pomysłem jest, aby trafił do osoby, która - podobnie jak kilka miesięcy temu przy wersji papierowej - wygra… Szczegóły tu: w.forum.nikoniarze.pl/sh

    Wirtulany świat jest piękny. A koledzy (też ci sporo starsi) mówią, że fotografie na ekranie iPada wyglądają lepiej niż w albumie
    Migrujcie więc z twórczością w wirtualne przestrzenie.

    Polecam.
    Jarek

    PS
    A cha, to link do apki: http://bit.ly/SzQEEW
    Ostatnio edytowane przez jchyra ; 18-11-2012 o 21:45 Powód: Zapomniałem, gapa o linku

  8. #538

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anita-głowacka Zobacz posta
    Dziękuje za obszerną odpowiedź-już wszystko wiem w takim razie
    Możecie mi polecić jakieś aplikacje? w Cortlandzie widziałam jakieś czasopismo o Macach (w środku 100 tricków itd.)
    Czy coś takiego w wersji netowej jest?

    http://www.cortland.pl/czasopismo-sp...-and-8243.html

    Będę wdzięczna za info. Chcę wykorzystać jak najwięcej możliwości tego komputera, dlatego tak drąże.
    Jeśli chcesz sie zabezpieczyć, jeśli decydujesz się na taki krok, to nie szukaj półśrodków tylko kup za te 100 zł porzadny program komercyjny. Złudne poczucie zabezpieczenia, programem za darmo nie załatwi problemu, tym bardziej że większość producentów oferujących wersje darmowe mocno je ogranicza.

  9. #539

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jchyra Zobacz posta
    No nie mogę się powstrzymać i muszę się pochwalić. Każda książka cieszy, ale dzisiaj pierwszy raz w życiu zobaczyłem moją publikację w iTunes. Jak się domyślacie nie jest to tylko eBook, ale aplikacja. Powstała ona na bazie mojej ostatniej autorskiej książki "Jedyna Puszcza Białowieska". Kawał dobrej roboty odwalił Marek Moi.

    Mam jeden kod promocyjny, uprawniający do pobrania za zero $ Myślę, że dobrym pomysłem jest, aby trafił do osoby, która - podobnie jak kilka miesięcy temu przy wersji papierowej - wygra… Szczegóły tu: w.forum.nikoniarze.pl/sh

    Wirtulany świat jest piękny. A koledzy (też ci sporo starsi) mówią, że fotografie na ekranie iPada wyglądają lepiej niż w albumie
    Migrujcie więc z twórczością w wirtualne przestrzenie.

    Polecam.
    Jarek

    PS
    A cha, to link do apki: http://bit.ly/SzQEEW
    Gratki i chyba się skuszę. Wszak to moje rejony
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  10. #540

    Domyślnie

    A widzieliście coś takiego ? Ktoś ma, używa ?

    Najbardziej podoba mi się :
    "Ustaw aparat na statywie, zbierz rodzinę, a potem klaśnij w dłonie lub krzyknij, aby zrobić pamiątkowe zdjęcie."
    Ostatnio edytowane przez Robert_P ; 21-11-2012 o 14:02
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

Strona 54 z 582 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104154554 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •