Close

Strona 401 z 582 PierwszyPierwszy ... 301351391399400401402403411451501 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 001 do 4 010 z 5814
  1. #4001

    Domyślnie

    Haha i mówią że winda jest dziurawa
    ;]

  2. #4002

    Domyślnie

    – Jedna jest racja, lecz ona jest przy nas!
    – Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!

    Mile go dnia.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #4003

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adam Rimbaud Zobacz posta
    Są błędy, choroba wieku dziecięcego każdego systemu.
    Ale chyba jak mnie pamięć nie myli to Apple zapowiadało że w iOS9 mieli się skupić na stabilności i wydajności. Wypuszczają niedopracowany soft więc po co te publiczne beta testy? To oni w swoich kosmicznych instytutach nie są w stanie wykryć bugów które userzy wykrywają po jednym dniu użytkowania? Wystarczy poczytać fora o problemach userów - dla mnie dramat. Jak pisałem wcześniej - mierzyłem się z kupnem MakaPro ale patrząc na to wszystko jednak dam na wstrzymanie, a zresztą Win10 coraz bardziej mi podchodzi - i co lepsze od aktualizacji nic się się nie wiesza i nie muli.

  4. #4004

    Domyślnie

    Dziendobry.
    A mi iOS9 pracuje normalnie! Wszystko działa Yosemite na PC-cie hula i hula i hula i hula. El-capitan na MBP 13" late 2011 i7 2.8 16GB RAM tez fajnie działa i nic sie nie sypie!! Co wy z tymi makowkami robicie? - ja nie wiem. pozdrawiam


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #4005

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrbzdyra Zobacz posta
    Dziendobry.A mi iOS9 pracuje normalnie! Wszystko działa Yosemite na PC-cie hula i hula i hula i hula. El-capitan na MBP 13" late 2011 i7 2.8 16GB RAM tez fajnie działa i nic sie nie sypie!! Co wy z tymi makowkami robicie? - ja nie wiem. pozdrawiam
    Bądźmy poważni, Yosemite daje się używać od poprawki 10.10.4. Z OS Xow nadal niedoscignionym wzorem stabilności I szybkości działania jest Snow Leopard wersji 10.6.8. Na finalnego el-kaptejna czekam, ale zainstaluje go probnie na wolnym miniaczu, który leży w szafie. Jak na razie nie kusi mnie upgrade na MBP, na którym mam za dużo danych.

    Win10 chodzi całkiem sprawnie na MBP z 2014 ale nie ciągnie mnie powrót do Win.

    Mam wrażenie, iż wszyscy producenci zapetlili się w wyścigu do systemu co rok, nowości, innowacyjności i innych bzdetow. Tak samo jak swego czasu producenci aparatów cyfrowych, co 3 miesiace nowy model z większą ilością megapikseli. Dostajemy chłam, co wymaga masy poprawek. Za tym stoi maszyna marketingowa a nie inżynieria programowania. Jest ekonomicznie nieuzasadnione pracować dłużej nad systemem niż rok. Kto nie jest w tym owczym pędzie, wypada z gry. Przypomnijcie sobie historie OS/2 Warp od IBMa. Tak długo odkladali premierę, że wyprzedził ich WinNT z tymi samymi rozwiązaniami I przejął rynek korporacyjny. OS/2 był klapa I gwoździem do trumny IBMa oraz jego śnie o systemie dla ludzi I firm.
    Ostatnio edytowane przez gALL ; 29-09-2015 o 09:26

  6. #4006

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Haha i mówią że winda jest dziurawa
    A gdzie tam masz coś o dziurach?
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  7. #4007

    Domyślnie

    Aeon88 ma kompleks WinBoya. Zawsze udowadnia, że win lepszy od OS X.

  8. #4008

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL Zobacz posta
    Aeon88 ma kompleks WinBoya. Zawsze udowadnia, że win lepszy od OS X.
    Może po prostu nie rozumie co to jest dziura.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  9. #4009

    Domyślnie

    Poczytaj jego wypowiedzi na temat wyższości Win nad OSX w tym wątku. Klapki na oczach i ciągle narzekanie, że w Win wszystko cacy a OSX jest spi...ny. Polecam szczególnie wypowiedź na temat systemowego podglądu zdjęć .

  10. #4010

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL Zobacz posta
    Poczytaj jego wypowiedzi na temat wyższości Win nad OSX w tym wątku. Klapki na oczach i ciągle narzekanie, że w Win wszystko cacy a OSX jest spi...ny. Polecam szczególnie wypowiedź na temat systemowego podglądu zdjęć .
    Widziałem wcześniej, nie pokojarzyłem, że to ten sam człowiek
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

Strona 401 z 582 PierwszyPierwszy ... 301351391399400401402403411451501 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •