Close

Strona 82 z 582 PierwszyPierwszy ... 3272808182838492132182 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 5814
  1. #811
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pgaik Zobacz posta
    Ehhh, jak ja bym chciał, żeby to była prawda
    Sądząc po podpisie, problemem są raczej priorytety, a nie gotówka.
    Medice, cura te ipsum.

  2. #812

    Domyślnie

    Nic bardziej mylnego
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  3. #813
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pgaik Zobacz posta
    Nic bardziej mylnego
    No to żyjesz Waćpan ponad stan i inaczej nie może być.
    Medice, cura te ipsum.

  4. #814

    Domyślnie

    To nie życie, to praca, która przekłada się na życie
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  5. #815

    Domyślnie

    Witam, szukam ostatnio dla siebie używanego macbooka pro tak za ok 1.5-2k PLN do pracy na wyjeździe. Konkretnie chodzi mi o używanie go do pracy przy zdjęciach w lightroomie oraz przy tworzeniu stron www. I mam jeden problem, bo do 2k za cholerę nie mogę znaleść macbooka pro w unibody z dobrą rozdzielczością, są tylko te starsze aluminiowe całe bez tej czarnej ramki wokół ekranu które mają zjadliwy ekran. Te unibody co są poniżek 2k mają tylko 13" 1280x800. I teraz mam pytanie - jak do jasnej ciasnej można na 13" pracować w takiej rozdzielczości? Dziwi mnie to że wszystkie macbooki i to PRO które nie mają retiny a mają 13" matrycę posiadają max 1280x800.. W ogóle da się na tym lightrooma uruchomić i coś jeszcze zauważyć? Czy będę skazany na szukanie 15" z 1440x900? Oczywiście że bym wolał 15", ale poniżej 2k nie znajdę takiego, a taki mam limit budżetowy.
    ;]

  6. #816

    Domyślnie

    @Aeon88 niestety w tej materii Ci nie pomogę, mam kolegę z MBP 13" ale on ma na nim tylko iPhoto.
    Wadą Macków jest to, że są drogie, no ale trzymają też cenę lepiej niż inny sprzęt komputerowy, co właśnie odczułeś.
    Jeżeli miałbym jednak coś polecić to napisz do człowieka prowadzącego blog fabryka pikseli - może Ci doradzi.

    Z innej beczki. Złożyłem pod koniec marca duże (jak dla mnie) zamówienie w Apple store online. Jest w trakcie realizacji.
    Powiem tyle, że jestem zszokowany poziomem obsługi (na plus). Więcej szczegółów zdradzę jak sprzęt do mnie przyjdzie i go sprawdzę (żeby nie zapeszyć . Jednak na rzazie jestem w szoku. Szczególnie po tym jak wygląda kontakt z obsługą klienta w pewnej połączonej dopiero co telewizji albo u pomarańczowego operatora telefonii komórkowej.

  7. #817

    Domyślnie

    Rozdzielczość matrycy 13 MBP faktycznie nie jest powalająca, ale spokojnie da się na tym pracować w terenie. Wszystkie newsowe tematy jakie robię obrabiam na takim lapku i jakoś daję radę. W LR przecież można powyłączać niepotrzebne panele i w develop widzisz np tylko fotę i suwaki do korekcji, a w library można ustawić co innego. Pewnie że chciałoby się przynajmniej 1400 na dłuższym boku, ale taką rozdziałkę mają MB Air 13, które są wolniejsze i matryca ma znacznie mniejszy gamut i gorsze kąty widzenia, przy zbyt wysokiej wg mnie cenie. Pewnym rozwiązaniem może być MBP 13 retina, w której po przeskalowaniu obrazu mamy 1680x1050 przy znakomitej jakości na matrycy IPS. Cena niedawno mocno spadła, choć 6500 brutto to nadal kupa kasy. Biorąc jednak pod uwagę, że zwykły podstawowy MBP 13 kosztuje 5200 + wymiana dysku + rozbudowa ramu... Trzeba to sobie dobrze wytłumaczyć i można kupować retinę
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  8. #818

    Domyślnie

    Nie no do końca maja muszę kupić UWA, tele, monitor ACD 27 lub 24 i owego MBP, i to w takiej kolejności jeśli chodzi o wagę zakupu, także odpuszczę sobie raczej napewno retinę. Tym bardziej, że gwarancja to tylko rok, a w razie jakichkolwiek awarii jest się później z ręką w nocniku, bo wszystko tam jest wlutowane. Podziękuję. Poszukam jakiegoś MBP 15" 1440x900 okazyjnie w granicach 1,5k, będę musiał na niego poczekać aż taki znajdę, bo praca na 13" 1280x800 mi się nie widzi. Gdyby Lr mógł działać tak jak Aperture, czyli zdjęcie na pełnym ekranie + panel z suwakami który mogę przesunąć gdzie mi pasuje - ok. Ale obecny układ tego programu na takim ekranie to coś średnio dobrego do pracy.
    ;]

  9. #819

    Domyślnie

    Mam mały problem. Po zaktualizowaniu oprogramowania na IP4 nie wszystko się zsynchronizowało. Nie wiem jak zsynchronizować zakupione w iTunes dzwonki i alarm budzika. Z aplikacjami i muzyką nie było większych problemów. Czy coś trzeba ustawiać ?
    Tel synchronizuje z iTunsem przez USB. Jestem trochę zielony w systemie Apple, a tel jest mojej żony, więc tak na 100% nie wiem jakie ma ustawienia. Wiem tylko tyle, że IP nie gada z moją siecią Wi-Fi (router i IP się nie dogadują), a synchro po GSM jest wyłączone (chyba). Da się wymusić ręcznie synchronizacje poszczególnych plików? Jeśli tak to jak?

  10. #820

    Domyślnie

    Jestem trochę zielony w systemie Apple, a tel jest mojej żony, więc tak na 100% nie wiem jakie ma ustawienia.
    Na 100% ona też nie wie. To jest was już dwoje. Zawsze raźniej.
    Jak podłączyczysz IP, to w odpowiedniej zakładce możesz mieć zaklikniętą opcję synchronizacji manualnej. Domyślna jest automatyczna, dlatego w każdej zakładce jest opcja synchronizuj np. muzykę z konkretnymi playlistami. Wtedy po wybraniu musisz kliknąć klawisz sync w prawej dolnej części okna.
    Zaskakujesz mnie, że się nie dogadują. Ja na żadnym z IP (3,4,5) niczego nie ustawiałem w telefonie i z routerem się zawsze dogadywał (3 razy zmieniałem w tym czasie router i raz dostawcę sygnału). Nie tylko w domu, ale również w innych miejscach, gdzie jest dostępne WiFi.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

Strona 82 z 582 PierwszyPierwszy ... 3272808182838492132182 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •