Close

Strona 555 z 582 PierwszyPierwszy ... 55455505545553554555556557565 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 541 do 5 550 z 5814
  1. #5541

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skinny500 Zobacz posta
    Wszystkie 32GB mają chore ceny
    Who yeah!

  2. #5542

    Domyślnie

    Hej, syn ma konto google i swój telefon z androidem, wpisuje w kalendarz rzeczy które mają się dziać w szkole i to mu się synchronizuje z serwerem google. Na moim maku dodałem to konto google i użyczyłem je dla kalendarza żeby oprócz moich rzeczy wyświetlał też wydarzenia syna i to działa ok, wszystko się ładnie synchronizuje. Mam jednak dwa problemy;

    - w bocznym pasku powiadomień mam widżet kalendarz, ale wyświetla tylko dane z dziś, czyli ciągle mam napis "brak wydarzeń w kalendarzu", chyba że dziś coś się dzieje. Czy jest możliwość ustawienia widżetu kalendarza żeby wyświetlał miesiąc z zasnaczonymi dniami że coś wtedy jest a nie tylko wydarzenia z dnia dzisiejszego? Teraz żeby zobaczyc czy coś się będzie działo muszę specjalnie wchodzić w apkę kalendarz, wolałbym to mieć pod ręką w pasku bocznym w widżecie, wystarczy widok miesiąca.

    - czy jest możliwość zmiany wyglądu kalendarza w aplikacji głownej? Dzisiejszy dzień jest na czerwono ale dni kiedy coś się dzieje są z lekko żółtym tłem które ledwo widać, można to jakoś zmienić żeby dni z wydarzeniami miały inne tło lub były jakoś bardziej oznaczone?
    ;]

  3. #5543

    Domyślnie

    Pytanko - czy jest jakiś soft do wywoływania rawów pod Ipada pro na którym da się w miarę wygodnie pracować ?
    D5100 + N16-85 + N70-300VR + N35/1.8
    D7200 + S18-35/1,8 + S10/2,8 + N18-55 (AF-P) + N70-300 (AF-P) +SB400

  4. #5544

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michaelius Zobacz posta
    Pytanko - czy jest jakiś soft do wywoływania rawów pod Ipada pro na którym da się w miarę wygodnie pracować ?
    Ja RAWy na iPhone wołam po prostu LR

  5. #5545

    Domyślnie

    Można zmienić widok plików PDF aby miały normalne ikony a nie podglądy? Nie chcę aby ikona każdego pdfa na kompie była podglądem jego treści, chcę żeby wszystkie pdfy miały domyślną ikonę:

    ;]

  6. #5546

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    To jest ikona Adobe Readera. Masz przypisanego Readera do otwierania PDFów i wciąż są podglądy?

    Btw. Mam już miniacza jakiś czas i niedawno doszła ostatnia część na jaką czekałem.

    Na blogu mam dwa wpisy o tych Macach - jeden już dawno - typowo poradnikowy, ze zbiorem wszystkich informacji, benchmarków itd, a wczoraj wleciał drugi, tym razem typowo o moich wrażeniach z używania m.in. w PS, LR itd.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_9013.jpg
Wyświetleń:	186
Rozmiar:	92,4 KB
ID:	17884
    Ostatnio edytowane przez ThomasVoland ; 03-12-2018 o 14:39

  7. #5547

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skinny500 Zobacz posta
    To jest ikona Adobe Readera. Masz przypisanego Readera do otwierania PDFów i wciąż są podglądy?
    Tak. Wiem że to ikona readera. Mam przypisanego adobe readera do otwierania plików PDF. OSX ma to do siebie że JPGi, dokumenty, PDFy, niezależnie od tego co je otwiera domyślnie wyświetla z użyciem podglądu jako ikony. O ile w JPG oczywiście mi to pasi, o tyle w katalogach z plikami pdf wygląda to jak bajzel i wolałbym aby PDFy tak wyświetlane nie były. Mogę wyłączyć widok podglądu jako ikon ale wtedy wszystko je traci, łącznie z jpegami. Fajnie by było to wyłączyc dla 1 formatu tylko. Da się?
    ;]

  8. #5548

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Można zmienić widok plików PDF aby miały normalne ikony a nie podglądy? Nie chcę aby ikona każdego pdfa na kompie była podglądem jego treści, chcę żeby wszystkie pdfy miały domyślną ikonę:

    https://i2.wp.com/cherritybar.com/wp...icon.png?ssl=1

    Prawy klawisz, opcje widoku, voila:


  9. #5549

    Domyślnie

    Tom01 tym wyłączę podglądy również dla plików JPG i innych graficznych, a chcę wyłączyć tylko dla formatu PDF.
    ;]

  10. #5550

Strona 555 z 582 PierwszyPierwszy ... 55455505545553554555556557565 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •