Close

Strona 547 z 547 PierwszyPierwszy ... 47447497537545546547
Pokaż wyniki od 5 461 do 5 465 z 5465

Domyślnie

ATV 1 i 2 na wyjściu mają tylko 720p, dlatego ostatecznie wybiorę ATV3 - szybsze i z 1080p, jednocześnie znacznie tańsze od 4rki. A co do dysku to właśnie od tego chciałbym uciec, nie chcę musieć przegrywać materiałów na hdd urządzenia, chcę je puszczać z imaka gdzie mam wszystko co tylko klient sobie zażyczy do obejrzenia. Mam Xboxa One S, gdybym chciał to na niego wgrał bym część filmów. Kolejna rzecz - szukam sobie interesującego filmu online leżac na kanapie z tabletem w ręce, jak znajdę jednym klikiem puszczam to w tv, co jest dla mnie wygodniejsze niż wykorzystanie do tego celu laptopa podłączonego pod tv. Same korzyści. Na tablecie mam wszystkie subskrypcje tv online zalogowane z jakich korzystam, jadę gdziekolwiek, biorę tylko tablet i ATV, podpinam i mogę oglądać co chcę na dużym ekranie.

Najważniejsze żeby wifi pociągnęło stream pliku z dysku imaka w rozmiarze 1080p z bitrate 32Mb/s. Reszta będzie miodnym dodatkiem.
    Ostatnio edytowane przez Aeon88 ; 03-10-2018 o 09:57
    ;]

Domyślnie

Hej, jest sprawa, mam płytkę Snow Leopard oryginał ale jest tak zrysowana że już nie pójdzie.. Ma ktoś taką płytkę i mógłby programem ISOBuster zrobić mi jej obraz w formacie .iso i wrzucić na jakiś serwer? Tylko tym programem - windowsowy czy nero nie odczytają systemu HFS i skopiują tylko bootcamp widzialny pod windą, isobuster skopiuje całość.
    ;]

Domyślnie

Z racji tego, że muszę wejść w ekosystem apple poszukuje czegoś, co:
    1.) Będzie miało MacOS.
    2.) Będzie możliwie najtańsze.
    3.) Będzie miało 128-256GB SSD.
    4.) Wydajnościowo... no po prostu żeby nie denerwowało przy obsłudze xcode'a, korzystaniu z internetu, czy okazjonalnej obróbce zdjęć w LR.
    5.) Będzie miało przyzwoity ekran(retinę?) z przekątną w zakresie 12-15' W sumie to przy okazji zobaczyłbym, jak mi się pracuje na tych ekranach.
    Oczywiście zgodnie z punktem 2.) w grę wchodzi sprzęt używany. Co polecacie w takiej sytuacji?

Domyślnie

MacBook 13" 2.7 i5 128ssd 8gb ram 2015 rok. Sprawuje się w xcode i Adobe CC dobrze.
    Ja swojego i tak sprzedaję bo mam dość Apple, można lepiej i taniej i bez idiotycznych ograniczeń/pomysłów Cooka i innych.

Domyślnie

Przesiadłem się na osx (hackintosh) i potrzebuję dobrej alternatywy dla FastStone Photo Resizer oraz Advanced Renamer. O ile w drugim przypadku jeszcze idzie sprawę załatwić finderem i nawet to działa, to tego pierwszego programu bardzo mi brakuje. Potrzebuję coś co zmniejszy kilkaset plików i doda do każdego logo. Co polecacie na maka? Lr odpada, zmniejsza pliki ale logo dodaje... przed zmniejszeniem, co dla mnie jest bezużyteczne.
    ;]

Strona 547 z 547 PierwszyPierwszy ... 47447497537545546547

Uprawnienia umieszczania postów