Close

Strona 533 z 582 PierwszyPierwszy ... 33433483523531532533534535543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 321 do 5 330 z 5814
  1. #5321

    Domyślnie

    Estetycznie można też z Spectre/xps/thinkpadem
    Ale na macu pewnie też zadziała Windows. Sprawdź kwestie sterowników do podpisu elektronicznego.

  2. #5322

    Domyślnie

    Stawianie windy na japcu to taka chyba profanacja trochę... Nie po to Stefan i spółka tworzyli fajne środowisko na przeznaczonym dla niego sprzęcie, żeby je windą zastępować... Takie to gupie dość... Do Windowsa też nic nie mam, używam na co dzień i jest ok, ale mam wrażenie, że OSX jest taki... Hmm... Subtelniejszy i ładniej się prezentuje....
    Ale faktycznie, tutaj jeszcze kwestia obsługi podpisu elektronicznego dochodzi. Eee, czyli dupa bedzie z tego. Ja tak się szykowałem na XPSa właśnie bądź Latitude, ale jak już wydawać grosz, to sobie pomyślałem, że może japcok by się nadał. Byłoby jeszcze ładniej.

  3. #5323

    Domyślnie

    pomocy ma macbook z 2011 na pokładzie i7 2ghz, ssd 240 i 8gb ram i ( czekam na 16 gb ) pakiet adobe bardzo mi wolno działa ;( można to poprawić

  4. #5324

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Ja tak się szykowałem na XPSa właśnie bądź Latitude, ale jak już wydawać grosz, to sobie pomyślałem, że może japcok by się nadał.
    Widać na powyższym przykładzie magię "jabłka". Na dobrego windowsowego laptopa szkoda grosza, a na maca nie.

    Sent from my Moto G (5) Plus using Tapatalk
    FujiLove again and again...

  5. #5325

    Domyślnie

    Nie, to nie o to chodzi. Japca są po prostu ładniejsze od każdego jednego, najładniejszego nawet laptopa windowsowego, jak to nazwałeś. I jak mam wydać kilka koła na jakiegoś "kondona", a za te same lub podobne pieniądze można mieć śliczne "japco" o podobnych parametrach, to wybór jest dosyć prosty. Oczywiście sprawa gustu, nie napadajcie na mnie. Oczywiście też względy użytkowe mają priorytet. Najładniejsze nawet japco, jeśli jest bezużyteczne, to jest bezużyteczne i tyle...

  6. #5326

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Japca są po prostu ładniejsze od każdego jednego, najładniejszego nawet laptopa windowsowego
    A mnie się Thinkpady bardziej podobają. Dell XPS też śliczny.

  7. #5327

    Domyślnie

    Oglądam też XPSy i Thinkpady. Ładne są, zgoda, ale japca ładniejsze. A i tak już widzę, że to nie zadziała. Z jednego prostego powodu. Ultrabooki nie mają wydzielonego bloku numerycznego na klawiaturze. I to je dyskwalifikuje wszystkie po kolei...

  8. #5328

    Domyślnie

    Na szczęście zawsze istnieje możliwość dokupienia osobnej klawiatury z wydzielonym blokiem, i noszenia jej zawsze i wszędzie razem z laptopem. A nawet jak będzie to klawiatura odpowiedniej firmy, będzie można sporo zyskać na za.ebistości własnej osoby.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #5329

    Domyślnie

    Albo samej małej klawiatury numerycznej. Rozwiązanie tym lepsze, ze można położyć ją po lewej i nie trzeba ręki z myszki przekładać. (Przyzwyczajenie się do takiego układu zajmuje kilka dni).

  10. #5330

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Albo samej małej klawiatury numerycznej...
    Jabłko ma swoją klawiaturę tylko numeryczną?
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

Strona 533 z 582 PierwszyPierwszy ... 33433483523531532533534535543 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •