Close

Strona 51 z 582 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151551 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 5814
  1. #501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Taki adapter kosztuje w okolicach 300-400zł, wolę tą kasę dołożyć do grafiki i kupić porządną, z natywnym wyjściem DP/mDP. Czekam na info że masz już monitor u siebie :P
    Ja kupiłem za jakieś 25 zł w drugą stronę (żeby dvi podpiąć pod mdp). Odwrotne chyba powinny kosztować tak samo. Zaraz zerknę w ogłoszenia.
    Ostatnio edytowane przez skinny500 ; 07-11-2012 o 16:49

  2. #502

    Domyślnie

    Za kabel mdp -> dvi zapłaciłem koło 50 zł, skąd cena 400?
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  3. #503

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skinny500 Zobacz posta
    Ja kupiłem za jakieś 25 zł w drugą stronę (żeby dvi podpiąć pod mdp). Odwrotne chyba powinny kosztować tak samo. Zaraz zerknę w ogłoszenia.
    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    Za kabel mdp -> dvi zapłaciłem koło 50 zł, skąd cena 400?
    Nie do końca. ACD ma mdp i trzeba taką końcówke która będzie miała dvi-> mdp aby wpiąć w grafike. A te już nie występują u Apple. Najlepiej jednak mieć karte graficzną która ma takie wejście i po problemie A widze że taki Radeon 7850 ma wiec lepiej faktycznie kupić lepszą grafike niż taki adapter.

    coś tego typu
    Ostatnio edytowane przez MrQba ; 07-11-2012 o 17:56

  4. #504

    Domyślnie

    Bo łatwo jest zrobić przelotkę z wydajnego DP/mDP do DVI (czyli to co wy macie) więc jest tania, w drugą stronę jest już potrzebny konwerter, a nie zwykła przelotka, a to już jest koszt 300-400zł. ACD ma mDP wtyczkę, więc trzeba konwerter sygnału dual dvi -> DP/mDP. Wtedy naprawdę lepiej jupić wypaśną kartę graficzną


    Ja będę szukał najtańszej możliwej karty z DP/mDP, bo odkąd złożyłem drugiego kompa wyłącznie do pracy to nie muszę tam mieć genialnej grafiki. Jak by ktoś miał pojęcie o jakimś niskim modelu karty co można kupić za grosze a będzie miała DP/mDP to będę wdzięczny za info.
    Ostatnio edytowane przez Aeon88 ; 07-11-2012 o 22:04
    ;]

  5. #505

    Domyślnie

    Prościej Ci chyba będzie kupić kartę z pełnowymiarowym displayportem i kabel z dużym wtyksem na jednym końcu i z małym wtyksem na drugim końcu. Kart z dużym DP jest sporo, a z mDP jak na lekarstwo.

  6. #506

    Domyślnie

    Wszystko jedno Majek mDP czy DP, przelotka z dużego na mały kosztuje grosze. Jaką kartę znajdę taką kupię, byle żeby tania była. ACD muszę mieć, bo mam fioła na jego punkcie, kiedyś kupię do obróbki jakieś EIZO czy NECa z lepszą matrycą, ale ACD 27 będzie najpierw u mnie w domu.
    ;]

  7. #507

    Domyślnie

    Tak, ale chodzi o to, że kart z dużym DP jest całkiem sporo już teraz na rynku i w rozsądnych cenach. Natomiast z mDP jest bardzo mało i są drogie. Więc nawet nie szukaj kart z mDP.

  8. #508

    Domyślnie

    Przed zakupem ACD powstrzymuje mnie jeszcze jedna rzecz. Obecna wersja ACD nie bedzie pasować do nowych super cienkich iMac. Więc nie wiem czy czasem nie nastąpi cicha premiera nowych cienkich ACD z klejoną szybą i ograniczonymi refleksami. Poczekam na nowego iMac 27 w grudniu i wtedy zobaczymy co dalej. Ostateczność to iMac 27 w ratach a mini wyląduje pod telewizorem.

  9. #509

  10. #510

    Domyślnie

    wg mnie lepiej ale ACD jest ładniejszy
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

Strona 51 z 582 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151551 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •