Close

Strona 503 z 582 PierwszyPierwszy ... 3403453493501502503504505513553 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 021 do 5 030 z 5814
  1. #5021

    Domyślnie

    Apple dzisiaj uruchomiło program wymiany baterii w iPhone 6s w modelach produkcji wrześień-październik 2015 - mój się na szczęście kwalifikuje, bo już mam po rocznej gwarancji a wymieniają baterie w tym programie do 3 lat od zakupu!

    Kwalifikują się wszystkie 6s które w numerze seryjnym w pozycji 4 i 5 mają następujące znaki: Q4 Q5 Q6 Q7 Q8 Q9 QC QD QF QG QH, aby sprawdzić S/N wystarczy wejść w ustawienia -> ogólne -> to urządzenie..
    www.code.cm | MacBook 2016, Hero 5 Session, Nikon D4 + Samyang 14/2.8AE, N24/2.8D, N35/2D + di-GPS

  2. #5022

    Domyślnie

    Pytania dwa:
    Czy po aktualizacji do 10.1.1 (14B100) zdarzają Wam się "zawieszenia" telefonu? Dwukrotnie nie udało mi się odebrać rozmowy i nie reagował przez jakiś czas na nic.
    Po drugie - mam w ustawieniach włączone programy, które mogą łączyć się z internetem, na stałe dane mam wyłączone. Czyli - włączam mapy lub przeglądarkę i automatycznie się łączy. Po aktualizacji już nie. Ustawienia takie same jak poprzednio.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #5023

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Pytania dwa:
    Czy po aktualizacji do 10.1.1 (14B100) zdarzają Wam się "zawieszenia" telefonu? Dwukrotnie nie udało mi się odebrać rozmowy i nie reagował przez jakiś czas na nic.
    Po drugie - mam w ustawieniach włączone programy, które mogą łączyć się z internetem, na stałe dane mam wyłączone. Czyli - włączam mapy lub przeglądarkę i automatycznie się łączy. Po aktualizacji już nie. Ustawienia takie same jak poprzednio.
    Sygnalizowałem już wcześniej podobny problem z moim SE po przejściu na ios10, aplikacja "telefon" potrafi przyciąć, po naciśnięciu ikonki odpala, ale nie mogę nic zrobić, nie mogę wybrać kontaktu z listy ostatnich połączeń ani z książki telefonicznej. Do tego czasami po odebraniu połączenia i kilku minutach rozmowy telefon miał wyłączony (uśpiony) ekran i żeby zakończyć połączenie musiałem kliknąć dwa razy "home".
    FujiLove again and again...

  4. #5024

    Domyślnie

    Na iPhone 6s wszystko dziala jak powinno


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #5025

    Domyślnie

    Gdzie od ręki za dobre pieniądze dostanę wentylator do Macbooka Air Model A1466 EMC 2559?

  6. #5026

    Domyślnie

    U mnie iP7 po ostatniej aktualizacji nie mialem dzwieku w sluchawkach, pomogl restart, zawiechy byly z iOS10 ze dwie, gdzie na iP6 mialem przez dwa lata jedna...lekko jestem poirytowany, mojej zonie juz dwa razy dzwonil alarm bez dzwieku gdzie wszystko bylo poustawiane idealnie.

  7. #5027

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    U mnie iP7 po ostatniej aktualizacji nie mialem dzwieku w sluchawkach, pomogl restart, zawiechy byly z iOS10 ze dwie, gdzie na iP6 mialem przez dwa lata jedna...lekko jestem poirytowany, mojej zonie juz dwa razy dzwonil alarm bez dzwieku gdzie wszystko bylo poustawiane idealnie.
    iP7 słabszy, niedopracowany od iP6 czy iOS10 gorszy od iOS9 ?
    Nikon FM3a, Nikon FM2n, Nokton 55/1.2, Nikkor 50/1.8, Ultron 40/2, Color-Skopar 28/2.8

  8. #5028

    Domyślnie

    ja caly czas mam ostatni ios8. te nowe sa jakies nieakceptowalne...

  9. #5029

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    ja caly czas mam ostatni ios8. te nowe sa jakies nieakceptowalne...
    Nie korzystasz z dobroci jakie niesie integracja iOS10 i Sierra :P ja mając iP6s nie mam żadnych problemów z systemem.
    Jedynym problemem była bateria ale telefon poszedł na akcję serwisową i dzisiaj lub jutro powinien być z powrotem pomimo że już był 2 msc po gwarancji.
    www.code.cm | MacBook 2016, Hero 5 Session, Nikon D4 + Samyang 14/2.8AE, N24/2.8D, N35/2D + di-GPS

  10. #5030

    Domyślnie

    nie uzywam tez sierra. ios8 to ostatni ios w ktorym poprawnie dziala aplikacja mail. niestety nie znalazlem rozwiazania dla w sumie dziwnego problemu ale jednak.

Strona 503 z 582 PierwszyPierwszy ... 3403453493501502503504505513553 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •