Close

Strona 485 z 582 PierwszyPierwszy ... 385435475483484485486487495535 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 841 do 4 850 z 5814
  1. #4841

    Domyślnie

    Mozliwe, ze cena jest wyzsza, jak juz wspominalem nie sledzilem cen 6s, ale wydaje mi sie, ze pare dni przed premiera koszt byl wlasnie taki jak iP7...
    Z pewnoscia poszlo do gory od czasow iP6 gdzie wersja 16GB byla za 699 euro a wersja 64GB za 799, teraz wszystko poszlo sporo do gory i ich podwojenie pamieci (chwala im za to) z ktorego byli tak dumni na konferencji odbija sie ostro na cenie i za 128GB placilem 889 euro sztuka wiec 90 w gore w stosunku do odpowiednika z serii iP6 (bo jak mowia podwoili pamiec).


    Opcja wylaczenia tego ustrojstwa z home jest w Settings/General/Accessibility/Home Button/Rest Finger to Open.
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 10-09-2016 o 17:26 Powód: qw\ 7

  2. #4842

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Opcja wylaczenia tego ustrojstwa z home jest w Settings/General/Accessibility/Home Button/Rest Finger to Open.
    Chyba nie do końca, ta opcja włącza odblokowanie czytnikiem linii papilarnych, nie będzie już chyba możliwe odblokowanie przez pojedyncze kliknięcie home i przeciągnięcie ekranu palcem.
    FujiLove again and again...

  3. #4843

    Domyślnie

    Aaaa o tym mowisz, no chyba nie, mnie draznilo to, ze jak krotko przytrzymalem palec na home to odblokowywalo, ale trzeba bylo jeszcze raz nacisnac home, przy dluzszym przytrzymaniu przechodzilo do ekranu startowego.

  4. #4844

    Domyślnie

    I jak wrażenia po instalacji ios10? Dla mnie ok. Ale to co zrobili z iMessage to jakiś koszmar.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #4845

    Domyślnie

    A co tam się wydarzyło w imessage? Ja poczekam pare dni żeby w aplikacjach poprawili ewentualne bugi bo w koncu sam system to nie wszystko
    COŚ TAM PSTRYKAM: FB , 500px ,

  6. #4846

    Domyślnie

    Dla mnie ok. Tylko odblokowanie touchID zepsuli wiec musiałem poustawiać tak jak było to w ios9 bo mnie coś trafiało przy odblokowaniu telefonu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #4847

    Domyślnie

    http://myapple.pl/posts/12156-odblok...przycisku-home polecam bo wygodniej ... ale od 6s działa bo tylko od 6s ekran sam się wybudza po podniesieniu telefonu.


    Wysłane za pomocą Tapatalk.
    Nikon

  8. #4848

    Domyślnie

    [QUOTE=wywar;3746064]I jak wrażenia po instalacji ios10? Dla mnie ok. Ale to co zrobili z iMessage to jakiś koszmar.


    Też początkowo myślałem, że to koszmar ale teraz uważam za spore ułatwienie. No i żona zadowolona, że coś jej odręcznie nabazgrzę.


    Wysłane za pomocą Tapatalk.
    Nikon

  9. #4849

    Domyślnie



    Też początkowo myślałem, że to koszmar ale teraz uważam za spore ułatwienie. No i żona zadowolona, że coś jej odręcznie nabazgrzę.


    Wysłane za pomocą Tapatalk.
    A jak to później idzie? Jako SMS czy MMS? Bo jeśli to drugie to dziękuję, wolę what's app.
    FujiLove again and again...

  10. #4850

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    Cytat Zamieszczone przez motoko Zobacz posta
    A jak to później idzie? Jako SMS czy MMS? Bo jeśli to drugie to dziękuję, wolę what's app.
    Jako iMessage. W ustawieniach wiadomości można wyłączyć MMS.

    Zobacz stan mojego konta w połowie miesiąca


    Więc napewno nie jako MMS, a ja mam załączone MMS.


    Wysłane za pomocą Tapatalk.
    Nikon

Strona 485 z 582 PierwszyPierwszy ... 385435475483484485486487495535 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •