Close

Strona 435 z 582 PierwszyPierwszy ... 335385425433434435436437445485535 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 341 do 4 350 z 5814
  1. #4341

    Domyślnie

    Kto zainstalował już 10.11.2 i podzieli się wrażeniami czy wszystko chodzi ?

  2. #4342

    Domyślnie

    Miałem dość capitana i wczoraj wróciłem do Mavericks'a. Co za ulga! Laptop odżył, włącza się szybciej, aplikacje szybciej startują, wyłącza się szybciej, nie ma problemów z BT i Wi-Fi...
    MBP 2012.

  3. #4343

    Domyślnie

    Właśnie ssam 10.11.2. Ale to na komp co stoi pod TV, więc nic do pracy.

  4. #4344

    Domyślnie

    Trochę poużywałem, ale po takim czasie nie da się nic sensownego napisać. Zobaczy się za kilka dni. W każdym razie nic się nie wysypało.

  5. #4345

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skinny500 Zobacz posta
    Trochę poużywałem, ale po takim czasie nie da się nic sensownego napisać. Zobaczy się za kilka dni. W każdym razie nic się nie wysypało.
    To już coś.
    Voigtländer Bessa R3 M, Nokton 40/1.4 MC, Ultron 75/1.9 MC

  6. #4346

    Domyślnie

    Jest też poprawka do Yose. Ciekawostką jest, że paczka do Kapitana ma prawie 2GB a ta pod Yose tylko 0.5GB

    Pod 10.10 system zaktualizowany w 4 min, a pod 10.11 komp już męczy się 15min a końca nie widać.
    Ostatnio edytowane przez gALL ; 08-12-2015 o 23:37

  7. #4347

    Domyślnie

    Ja używam jeszcze Mavericka - nie wiem czy warto zmienić system jak komp służy tylko do pracy.

    Czy jest jakieś dobre narzędzie do optymalizacji Maca, coś prostego? mój komp ostatnio długo się uruchamia.

  8. #4348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mcarto Zobacz posta
    Ja używam jeszcze Mavericka - nie wiem czy warto zmienić system jak komp służy tylko do pracy.

    Czy jest jakieś dobre narzędzie do optymalizacji Maca, coś prostego? mój komp ostatnio długo się uruchamia.
    Nie ma sensu zmieniac na El Kapitano, jak masz dobrze dzialajacego Mavericka czy Yosemite. A co do przyspieszania, sa jakies usuwajace smieci z systemu ale z tych co widzialem, to sa platne. Masz HDD czy SSD?

  9. #4349

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL Zobacz posta
    Nie ma sensu zmieniac na El Kapitano, jak masz dobrze dzialajacego Mavericka czy Yosemite. A co do przyspieszania, sa jakies usuwajace smieci z systemu ale z tych co widzialem, to sa platne. Masz HDD czy SSD?
    HD w Mac Mini wiec nie bardzo jest gdzie dodać nowy dysk. Myślałem nawet o nim ale to zbyt małą pojemność jak dla mnie. Komp na początku działał wystarczająco szybko dla mnie - muszę tylko wykasować śmieci.
    Widziałem rozmaite programy o niepotwierdzonej skuteczności - kiedyś był jeden program ale jest już nieaktualizowany.

  10. #4350

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mcarto Zobacz posta
    HD w Mac Mini wiec nie bardzo jest gdzie dodać nowy dysk. Myślałem nawet o nim ale to zbyt małą pojemność jak dla mnie. Komp na początku działał wystarczająco szybko dla mnie - muszę tylko wykasować śmieci.
    Widziałem rozmaite programy o niepotwierdzonej skuteczności - kiedyś był jeden program ale jest już nieaktualizowany.
    Jakiego masz mini? Jak standard od roku 2011 do jesieni 2014, wystarczy dokupić kabelek i zestaw montażowy dla drugiego dysku. W to pudełko wchodzą dwa dyski 2.5". W swojego mini 2012 dołożyłem 480GB SSD a standardowy dysk 1TB został tak jak był.

    Wersja serwerowa, fabrycznie miała dwa dyski na pokładzie. Jak SSD są małe pomyśl o SSHD (hybrydzie).

Strona 435 z 582 PierwszyPierwszy ... 335385425433434435436437445485535 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •