Close

Strona 431 z 582 PierwszyPierwszy ... 331381421429430431432433441481531 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 301 do 4 310 z 5814
  1. #4301

    Domyślnie

    Od trzech lat nie uzywałem myszki. Gładzik MBP od początku był moim przyjacielem. W tej chwili wracam do zestawu z zewnętrzną klawiaturą i mam dylemat. Kupić myszkę czy gładzik?
    Mam do wyboru dwie myszki i dwa gładziki. Myślę o oryginalnych Applowskich bezprzewodowych. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by zakupić oba sprzęty i samemu zadecydować. Ala zanim wydam 1k pln po to by połowe tego domyślnie schowac do szuflady to wolę zapytać o sugestie.
    Czyli:
    czy myszka czy gładzik?
    jeśli myszka to jaka , oryginalna czy może innej firmy?
    a jeśli gładzik to który? ten tańszy czy 2 krotnie droższy (oba apple) ?

  2. #4302

    Domyślnie

    Ja preferuję gładzik. Mniej miejsca zajmuje praca z nim. Do grafiki mam tablet Wacoma. Jesli ktoś używa myszki do grafiki a nie tabletu, wiadomo.. myszka..

  3. #4303

    Domyślnie

    Tez ma tablet

  4. #4304

    Domyślnie

    Od lat używam wyłącznie tabletu Wacom Intuos, po nabraniu wprawy pracuje się znacznie szybciej niż mysiorem. Mysz to zło - wymusza nienaturalny układ ręki i prędzej czy później załatwi nadgarstek i łokieć. Nowe Wacomy mają też dotyk, więc można scrollować, powiększać i korzystać z multigestu bez odrywania ręki od tabletu.

  5. #4305

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za sugestie. Sprawa jasna.

  6. #4306

  7. #4307

    Domyślnie

    Pewnie ciekawy artykuł, ale bez zalogowania, nie można go przeczytać.

  8. #4308

    Domyślnie

    A ja sie wlasnie zastanawiam miedzy rMBP 13 w podstawowej konfiguracji a Dell XPS 13 9350.

  9. #4309

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL Zobacz posta
    Pewnie ciekawy artykuł, ale bez zalogowania, nie można go przeczytać.
    Nie trzeba się logować.
    Artykuł z Consumer Reports jest taki:

    Apple laaptops are the most reliable brand out there, and by quite a margin, according to our latest survey of 58,000 subscribers who purchased laptops between 2010 and 2015.
    But this year’s survey doesn't stop at the brand name—we also can see which product lines are more likely to require repairs. Not surprisingly, considering Apple's overall showing, two Apple product lines came out on top. Apple's MacBook Air has just a 7 percent estimated failure rate, while the MacBook Pro is almost as dependable with a 9 percent failure rate.
    At the top of the list for Windows product lines are: Gateway’s NV (13 percent) and LT (14 percent); the Samsung ATIV Book (14 percent); Lenovo ThinkPads (15 percent); and the Dell XPS line (15 percent).
    Reliability isn't necessarily related to how much money you spend on a laptop. HP’s premium ENVY line is near the bottom, with a 20 percent failure rate, while the company's less-costly Pavilion line fares better, at 16 percent.
    Lenovo's Y Series has the highest failure rate at 23 percent.
    Our survey also showed us, by brand, the proportion of laptops that fail in the first, second, and third years of ownership. The chart below breaks it down for you.
    Ostatnio edytowane przez Pawel92 ; 05-12-2015 o 14:06
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  10. #4310

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    A ja sie wlasnie zastanawiam miedzy rMBP 13 w podstawowej konfiguracji a Dell XPS 13 9350.
    Bardziej się zastanów jaki system preferujesz...co do laptopów to obydwa są super i tutaj raczej jakieś drobne różnice mogą zadecydować co lepsze. Dla mnie liczy się system i wybieram ten który jest dla mnie bardziej przyjazny

Strona 431 z 582 PierwszyPierwszy ... 331381421429430431432433441481531 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •