Close

Strona 430 z 582 PierwszyPierwszy ... 330380420428429430431432440480530 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 291 do 4 300 z 5814
  1. #4291

    Domyślnie

    Split screen nie na wszystkich programach działa. Przydał by się taki jak jest w WIN10 że dzielę sobie pulpit na 4 ćwiartki i mam odpalone 4 rożne programy na jednym pulpicie.

  2. #4292

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wywar Zobacz posta
    Split screen nie na wszystkich programach działa. Przydał by się taki jak jest w WIN10 że dzielę sobie pulpit na 4 ćwiartki i mam odpalone 4 rożne programy na jednym pulpicie.
    Przecież masz Mission Control i możesz sobie skonfigurować tyle ekranów ile chcesz. Na każdym ekranie takie aplikacja otwarte jak chcesz ... wiec o co chodzi z tym, ze tak jak w Win10?

  3. #4293

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    ale tu chodzi, zeby bylo na malym ekraniku wszystko na raz swoja droga ludzie malo uzywaja virtualnych ekranow, ale nie dziwie im sie jak sam o malo szewskiej pasji nie dostalem z pelnym ekranem LR i paroma innymi programami, zapanowac nie lekko, szczegolnie z trzema fizycznymi z innej parafii
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 22-11-2015 o 21:42
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  4. #4294

    Domyślnie

    Nadal nie kumam, widać żabą nie jestem. Przełączanie pomiędzy wirtualnymi jest dziecinnie proste ctrl + -> lub ctrl + <-. A 4 różne programy na jednym ekranie można sobie ułożyć przecież samemu, tylko guzik w nich widać.

  5. #4295

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    nieraz trzeba monitor przelaczyc, nie do konca wracaja na miejsce, pozniej pokaze o co mi chodzi, szczegolnie drugie okno LR lubi robic psikusy, czesc okna zachodzi na inny monitor i wariuje, ale to takie moje doswiadczenia, inni moga miec lepsze, a jak dasz na full ekran...
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  6. #4296

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL Zobacz posta
    Przecież masz Mission Control i możesz sobie skonfigurować tyle ekranów ile chcesz. Na każdym ekranie takie aplikacja otwarte jak chcesz ... wiec o co chodzi z tym, ze tak jak w Win10?
    O to chodzi że w win otwieram 4 programy na jednym pulpicie. Ekran jest podzielony na 4 części. W OS X nie mogę otworzyć na jednym pulpicie np. PS, LR, poczty i przeglądarki. Split nie ze wszystkim działa - np z LR i PS nie. O przełączaniu to wiem i nie o to chodzi.

    Mam jeszcze pytanko. Mam wrażenie ,że w moim mbpr13 klawisze dotykają do ekranu - mam już jedną tyci-ryskę i jest ona na bank od klawiszy fgh. Mam lapka niecały miesiąc i boje się że niedługo będę miał odbicie klawiszy na ekranie. Lapek jest przenoszony w luźnej torbie wiec nie wiem o co tutaj chodzi. Macie może jakieś sprawdzone folijki zabezpieczające na ekran? czy przyklejenie takiej nie popsuje tych powłok anty? Jak to się ma do gwarancji? Czy olać to i ewentualnie przy końcu gwarancji oddać niech wymieniają ?

  7. #4297

    Domyślnie

    Ekran nie powinien dotykać klawiszy. Reklamuj.

  8. #4298

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    Cytat Zamieszczone przez wywar Zobacz posta
    Split screen nie na wszystkich programach działa. Przydał by się taki jak jest w WIN10 że dzielę sobie pulpit na 4 ćwiartki i mam odpalone 4 rożne programy na jednym pulpicie.
    Brak aero snap jak w win, szczególnie z win10, zabił mnie na macu, na szczęście obok całej masy płatnych apek jest i darmowy ShiftIt:


    Ostatnio edytowane przez obuch ; 23-11-2015 o 23:41
    D50

  9. #4299

    Domyślnie

    W maku rozkręcił mi się wentylator na makasa. Pozamykałem wszystko, a on dalej max. Ponowne uruchomienie też niż nie dało. Dopiero wyłączyłem i włączyłem i się zamknął. Mieliście takie jazdy. Zainstalowałem najnowszego nx-d - może być przez to?

  10. #4300

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wywar Zobacz posta
    W maku rozkręcił mi się wentylator na makasa. Pozamykałem wszystko, a on dalej max. Ponowne uruchomienie też niż nie dało. Dopiero wyłączyłem i włączyłem i się zamknął. Mieliście takie jazdy. Zainstalowałem najnowszego nx-d - może być przez to?
    Stawiam na SMC. Zresetuj go https://support.apple.com/en-gb/HT201295.

Strona 430 z 582 PierwszyPierwszy ... 330380420428429430431432440480530 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •