Close

Strona 424 z 582 PierwszyPierwszy ... 324374414422423424425426434474524 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 231 do 4 240 z 5814
  1. #4231

    Domyślnie

    Jutro az sam sprawdze L800, bo na razie jest podpieta do Mavericka. Widac sterownik OSXa do USB byl spartolony az milo.

  2. #4232

    Domyślnie

    ElCap 10.11.1
    LR_CC

    Od wczoraj bawie się dość intensywnie i mam bardzo nieprzyjemne odczucia.
    LightRoom jest mocno niestabilny, po prostu czasami zachowuje się jak naćpany.
    O dziwo ja jestem absolutnie trzeźwy. Nie potrafie inaczej opisać zachowania LR i nie wiem, choc podejrzewam , że ma to związek z nowym OSX.
    Jak coś więcej zaobserwuję, będę meldować

  3. #4233

    Domyślnie

    ELCap cignie baterię po zamknięciu klapy aż miło. W terminalu pokazuję mi takie coś: "Wake Reason: ARPT (Network)" w ciągu 3godzin budził się 9 razy i wydoił mi 3%baterii. Dałem off wszystkie lokalizację i pobieranie w tle - dalej do samo. W Yose po 6 godzinach mogłem otworzyć klapę i nawet 1procent nie uciekał. Wie ktoś o co tutaj chodzi?

  4. #4234

    Domyślnie

    Mac mini i5 - po kolejnej aktualizacji... Ku...a dramat....Wifi oszalało , ledwo udało mi sie przekonać komputer do połączenia ...
    Programy uruchamiają sie dużo wolniej....
    Czy ktoś może opisać step by step opisać powrót do jakiejś wcześniejszej wersji systemu?

  5. #4235

    Domyślnie

    gALL opisał kilka postów wcześniej.
    Ja wróciłem bez problemu z el capitan do Maverick parę dni temu

  6. #4236

    Domyślnie

    Poszukam, to jest taka instrukcja dla debili macowych?
    Bo ja nawet nie wiem gdzie dostać stary system.

  7. #4237

    Domyślnie

    Dla dziecka
    Ja zrozumiałem.
    System pobrać z appstore ale to zależy od twojej historii aktualizacji.
    Jeśli tak jak moja lion>Maverick >Yosemite >el capitan to Maverick i Yosemite będzie w zakładce "kupione" gotowe do pobrania.
    Jeśli nie to będziesz musiał kogoś poprosić.
    Później tworzysz butowalny usb przez DiskMaker x i wszystko wg wskazówek gALL.

  8. #4238

    Domyślnie

    Ja kupiłem używkę z El Capitan i nie mogłem oficjalnie pobrać starej wersji. Pobrałem Yosemite z jakiegoś innego serwera, Diskmaker X zrobiłem specjalnego usb i udało się. Wszystko działa i to naprawdę szybko i stabilnie. W razie czego to serwis z Krakowa zadeklarował wykonanie takiego usb.
    D750
    flickr

  9. #4239

    Domyślnie

    Zamknąłem klapę na 6 godzin z wyłączonym WiFi i nie uciekł ani jeden %. W terminalu pokazuję ,że spał grzecznie bez wybudzania. Zamówiłem rozmowę z supportem apla i się zapytam OCB

  10. #4240

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koniksk Zobacz posta
    Ja kupiłem używkę z El Capitan i nie mogłem oficjalnie pobrać starej wersji. Pobrałem Yosemite z jakiegoś innego serwera, Diskmaker X zrobiłem specjalnego usb i udało się. Wszystko działa i to naprawdę szybko i stabilnie. W razie czego to serwis z Krakowa zadeklarował wykonanie takiego usb.
    DiskMaker x sam wykrył u mnie instalkę Maverick, a ja musiałem tylko "start/ok" nacisnąć. Nie płacił bym za to serwisowi

Strona 424 z 582 PierwszyPierwszy ... 324374414422423424425426434474524 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •