Close

Strona 37 z 582 PierwszyPierwszy ... 2735363738394787137537 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 5814
  1. #361

    Domyślnie

    Coś tam chyba ostro namieszali. Przecież w Polsce gwarancji nie musi być w ogóle. 2 lata jest na reklamowanie sprzętu, a nie 2 lata gwarancji. To czy producent da 2 lata gwarancji czy nie, nie ma z tym nic wspólnego. Zresztą z tego co napisali w ostatnim zdaniu jasno wynika, że wcale o gwarancję nie chodzi tylko o reklamację na podstawie niezgodności z umową. We Włoszech mają lepiej pod tym względem.

  2. #362

    Domyślnie

    Mam pytanie - czy ACD 27" podłączę do PC przez DisplayPort wbudowany w płytę główną (zintegrowana grafika Intel lub AMD HD) i bedzie to działać? Myślę o zakupie takiej płyty z DP bo widzę że są, zaoszczędzę na grafice która mi nie jest przy zdjęciach potrzebna a za to płyta będzie bardziej wypaśna (SATAIII, USB3, SLI/Crossfire - gdybym jednak kiedyś zechciał pograć itp).

    Ma ktoś podłączony ten monitor do peceta za pośrednictwem zintegrowanej karty graficznej?
    ;]

  3. #363

    Domyślnie

    Na wtorek zapowiedziana jest konferencja. Mozemy spodziewac sie odświeżonych imac, mac mini, macbook 13 retina no i ipad mini.

  4. #364

    Domyślnie

    Szkoda że imac idzie według plotek w cienkość zamiast funkcjonalność, pewnie nie będzie jak wsadzić drugiego dysku a i DVD wywalą (podobno)...
    ;]

  5. #365

    Domyślnie

    a kiedy używałeś ostatnio DVD?
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  6. #366

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    a kiedy używałeś ostatnio DVD?
    Dokładnie. Płyty odchodzą w zapomnienie. Apple zawsze wyznaczało jakis kierunek. Air jako pierwszy stracił cd pozniej mini, macbook pro, teraz czas na imac. Dyski do trzymania danych sa tanie, a pendrive 16 czy 32 gb sprawia że wypalanie plyt nie ma sensu. W samochodzie mozna podlaczyc pendrive do radia lub przez kabel sluchac muzy. Już nie długo wszystkie urządzenia beda miały air play. Tak jak winyl cd zostaną tylko dla koneserów.

  7. #367

    Domyślnie

    Co wy za bzdury opowiadacie? Bez DVD nie ma bytu, wszystkie materiały klientom nagrywam na DVD, wypalam też etykiety lightscribe. Każda gra jest na DVD, fakt że jest STEAM i inni cyfrowi dystrybutorzy, ale to pikuś, bo każdej gry tak się nie kupi. Można muzykę kupować na itunes, ja np tak robię, ale nie wszystko kupisz w internecie, część składanek czy singlii dostaniesz tylko w empiku na CD właśnie. A jak sobie kupię nowy dysk do imaca i będę chciał zainstalować system to z czego to zrobię? Z powietrza? Mac Store nie użyję bo nawet go nie będzie, wtedy instaluje się z płyty.

    Wiadomo że kiedyś DVD przestanie być potrzebne bo wszystko będziemy trzymać w chmurze, ale sorry, na to jeszcze nie jest teraz pora żeby już wywalać napęd z kompa.
    ;]

  8. #368

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    A jak sobie kupię nowy dysk do imaca i będę chciał zainstalować system to z czego to zrobię? Z powietrza?
    Tak. Z wi-fi konkretniej, ale uogólniłeś w miarę dobrze. Połączy się z netem i sam sobie ściągnie system i go zainstaluje na nowy dysk. AppStore do niczego potrzebne nie będzie.

    DVD to przeżytek, od wielu lat nie używam i nie wiem po co wszyscy mają mieć ten niepotrzebny zabytek, skoro tyle zewnętrznych napędów jest do wyboru dla tych, którzy mieć muszą.

  9. #369

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Co wy za bzdury opowiadacie? Bez DVD nie ma bytu, wszystkie materiały klientom nagrywam na DVD, wypalam też etykiety lightscribe. Każda gra jest na DVD, fakt że jest STEAM i inni cyfrowi dystrybutorzy, ale to pikuś, bo każdej gry tak się nie kupi. Można muzykę kupować na itunes, ja np tak robię, ale nie wszystko kupisz w internecie, część składanek czy singlii dostaniesz tylko w empiku na CD właśnie. A jak sobie kupię nowy dysk do imaca i będę chciał zainstalować system to z czego to zrobię? Z powietrza? Mac Store nie użyję bo nawet go nie będzie, wtedy instaluje się z płyty.

    Wiadomo że kiedyś DVD przestanie być potrzebne bo wszystko będziemy trzymać w chmurze, ale sorry, na to jeszcze nie jest teraz pora żeby już wywalać napęd z kompa.
    - Sam czekam na ślubne nagranie ale nie mam nawet dvd żeby go odpalić. Cyfrową wersje wrzuce na ipad i przez apple tv puszczam wszystkim. Będe miał nawet film weselny przy sobie. Każdy z gości może go ściągnąć do siebie na dysk i mieć pamiątke wraz ze zdjęciami z chmury. Czy ta droga nie jest lepsza ?
    - Gry na DVD też sie skończą. Nie zdziwi mnie jak za rok wraz Playstation 4 będzie dystrybucja cyfrowa gier tak jak w app store.
    - Co do wkładania nowych dysków do iMac to Apple dąży do tego żeby klient nie grzebał w środku. Będzie jak air. Wszystko będzie wlutowane i po problemie. SSD w standardzie a zew TB ile dusza zapragnie
    - OS X możesz instalować z pendrive.

  10. #370

    Domyślnie

    skinny, to powiedz mi proszę, jak obecnie podłączyc maca do internetu nie mając systemu na dysku, i jak na pusty dysk ściągnąć system i zainstalować? Nie da się? No co ty, przecież wywalili DVD, wiec musi się dać I to już musi się dać, wkońcu jak kupię kompa za 6000 i wymienię dysk na 512 SSD to będę chciał jakoś na nim system postawić nie??? Chyba o tym pomyśleli?

    Zapominacie czym był imac, to komputer all in one, ALL, a nie almost ALL. Co mi z tego że kupię imaca jak dvd będzie na kablu podpięte obok kompa, to samo dodatkowe dyski. Niedługo już głożniki wywalą, bo będa mogli wtedy znowu zejść 5-6mm z grubością, i trzeba będzie podłączać kablami zestaw 2.1. To jest chore podejście.

    Póki nie ma jak pracować bez DVD nie powinni go wywalać, niech zrobią napęd grubości pół centymetra, zamiast go poprostu wyrzucać. Tak jest łatwiej nie?


    PS. Kuba, wszyscy piszecie piękne bajki, tylko że to jest Science Fiction a nie życie! kto ma dziś tak szybkiego neta żeby pobrać twój film slubny w full hd z chmury jeśli zajmuje on np 30-40GB???? To co piszecie to super sprawa, ale nie na dzisiejsze czasy, bo poprostu nie jesteśmy jeszcze na to gotowi - nie ma odpowiednich narzędzi żeby żyć bez rzeczy które się wyrzuca!
    Ostatnio edytowane przez Aeon88 ; 17-10-2012 o 12:45
    ;]

Strona 37 z 582 PierwszyPierwszy ... 2735363738394787137537 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •