Close

Strona 35 z 582 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585135535 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 5814
  1. #341

    Domyślnie

    Nie wiem czy bardziej nadaje się to do działu "Humor" czy tutaj.

    http://technowinki.onet.pl/biznes/ap...3,artykul.html
    http://technowinki.onet.pl/inne/wiad...6,artykul.html

    http://www.cio.com/article/717565/Ex...ource=rss_news
    Apple CEO Tim Cook today apologized to users for the substandard Apple Maps app in iOS 6, and steered them toward alternatives including Microsoft's Bing app and Google's online Maps.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  2. #342

    Domyślnie

    Widzicie, ledwo Jobs przestał zajmować się produktami od appla to już jakiś 'specjalista' wprowadza chińskie standardy, najpierw niedorobione mapy teraz obudowa z kiepskiego materiału w stosunku do poprzednika. Jak tak dalej pójdzie to ich produkty przestaną być wzorem do naśladowania pod względem dopracowania i jakości.
    ;]

  3. #343
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Starachowice/Kielce
    Posty
    153

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Jak tak dalej pójdzie to ich produkty przestaną być wzorem do naśladowania pod względem dopracowania i jakości.
    No niestety, jeżeli ktoś posiada akcje Appl'a to jest najlepszy czas aby je sprzedać.
    Niedopracowany smartfon - rysujące się aluminum ( dla mnie to akurat nie ma znaczenia), soft - mapy, problem z baterią i wi-fi. A ogólnie to brak innowacji znanych z poprzednich modeli. Coś z czego Apple było znane i kojarzone jako marka dająca kierunek rozwoju.
    Padło ??

  4. #344

    Domyślnie

    Tak, jeszcze napisz że lada moment Apple zbankrutuje. Problemy były ze wszystkimi modelami, a iP4 i 4S strach włozyć do kieszeni bo od razu porysowany, trzeba mieć na nich folie. Po ekranie mojego poprzedniego telefonu mógłbym nożem skrobać, po iP bałbym się kluczami bo jest tak delikatny. To nie zmienia faktu, że w ogólnym rozrachunku jest i tak bardziej dopracowany od konkurencji, a android przy iOS wydaje się jakby ciągle był w fazie beta.

  5. #345

    Domyślnie

    mi 4s spadl wiele razy bez obudowy i jakos rys nie mam albo ich nie widze, za to ten gorny przycisk czasami nie dziala co mnie zaczyna wkurzac

  6. #346

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hydra_nt Zobacz posta
    No niestety, jeżeli ktoś posiada akcje Appl'a to jest najlepszy czas aby je sprzedać.
    Niedopracowany smartfon - rysujące się aluminum ( dla mnie to akurat nie ma znaczenia), soft - mapy, problem z baterią i wi-fi. A ogólnie to brak innowacji znanych z poprzednich modeli. Coś z czego Apple było znane i kojarzone jako marka dająca kierunek rozwoju.
    Padło ??
    Pasc to raczej nie padnie. Firma wpasowala sie w rynek, pozyskala odpowiednia grupe klientow, ale nie jest to ta sama firma co kiedys. Uzywam makow prywatnie od 1999 roku, a zdarzylo mi sie pracowac na nich od 1991. Wydaje mi sie, ze wszystko zmienilo sie od czasow wypuszczenia iPhone. I niby nadal wszystko jest OK - jesli chodzi o system bo o hardwarze nie mowie, to boje sie, ze z roku na rok staje sie on bardziej hermetyczny i coraz wiecej aplikacji dostepnych tylko przez AppStore. Kiedy dojdzie do tego, ze zamiast Photoshopa i Lightrooma bedzie mozna uzywac tylko Aperture i powiedzmy iPhotoPro, ktore bedzie podobne do ostatniego FinalCut albo ostatnich Map, to ja podziekuje za OSX.

  7. #347
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Widzicie, ledwo Jobs przestał zajmować się produktami od appla to już jakiś 'specjalista' wprowadza chińskie standardy, najpierw niedorobione mapy teraz obudowa z kiepskiego materiału w stosunku do poprzednika. Jak tak dalej pójdzie to ich produkty przestaną być wzorem do naśladowania pod względem dopracowania i jakości.
    Tylko nie chinskie standardy!

    Nie ma firmy, ktora by w pewnym momencie nie poszla na ilosc, zamiast na jakosc... tak bylo, jest i bedzie... niestety. I tak jak mapy mozna poprawic jednym paczem, tak z rysujaca sie obudowa jest gorzej
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 29-09-2012 o 11:43

  8. #348

    Domyślnie

    Przypatrzcie się najpierw co się dzieje przez cały dzień z waszym telefonem i jak się z nim obchodzimy. W kieszeni z kluczami, monetami. W samochodzie uchwyty, z kieszeni do kieszeni, z blatu na blat itd. Kobiety wrzucają tel do torebki. Telefony spadają z mebli, wypadają z rąk. Jak chcecie nie zarysowany to kondon na obudowę i po problemie. Mój 3gs jest ostro zrysowany i co z tego. Telefonu się używa a nie na niego patrzy (no chyba że ktoś kupił iP 5 do patrzenia się na niego )
    Był plastik w 3 gen. to narzekano, że się rysuje i pęka
    Było szkło w 4 gen to narzekano, że się rysuje i pęka
    Jest metal w 5 gen to narzekają że się rysuje

  9. #349

    Domyślnie

    z innej beczki,

    mam starego imaca c2d 2,93 8 gb ramu i 120 ssd plus 2 tb 7200 rpm (wersja z wiosny 2009).

    Osx w wersji 10.8 był na tej maszynie szybszy od 10.7.x ale to co stało sie od wersji 10.8.1 wprawiło mnie w osłupienie, system jest szybki tak jak nigdy (począwszy od wersji 10.6), dokonali jakiejś optymalizacji i normalnie masakra )

    dodam tylko, że 10.8.0 stawiałem od nowa ( przy tego typu aktualizacji widać zalety macappstore), natomiast 10.8.1 poszedł jako upgrade.

    Na powyższym systemie używałem aperture z biblioteką ponad 20 000 zdjęć. Pracowało sie nawet znośnie (obróbka rawów z nexa 7). Nie urywało głowy. Nie musiałem jednak czekać na program, nadążaliśmy za sobą. Po dzisiejszej aktualizacji do wersji 3.4.1 aperture jednak kolosalnie przyspieszył.

    Nie wiem czy macie podobne obserwacje. Z mojej strony duży plus. Bo wygląda mi na to, że dalej pracują nad optymalizacją starszych kompów.

    jako ps. dodam, że po aktualizacji ip4 do ios6 radykalnie spadł mi czas pracy na baterii. Początkowo myślałem, że to jakaś awaria słuchawki, odkryłem jednak, że czas użycia telefonu zawsze równał się czasowi od ostatniego ładowania. Postanowiłem zrobić restore i pomogło.

    Bateria przy moim użytkowaniu działa ponad dzień (czyli standard). System zauważalnie szybszy od ios 5 ( z wyjątkiem appstora, który wyraźnie tnie).

    pozdro

  10. #350

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rychu_cmg Zobacz posta
    Fajna gra połączanie złych ptaszków z elastomanią i starymi platformówkami z elementami zręcznościowymi na PC.
    Mi to się kojarzy z The Incredible Machine
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

Strona 35 z 582 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585135535 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •