Close

Strona 2 z 582 PierwszyPierwszy 12341252102502 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 5814
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Rozumiem, że to wątek nie tylko o urządzeniach mobilnych od Apple, ale też i normalnych kompach?
    Jak najbardziej. Taki był mój zamysł.

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Jeśli chodzi o apki na iOS to polecam AppZapp HD - codziennie dostajemy świeżo aktualizowaną liste aplikacji które są danego dnia przecenione np z 5euro do 0.79 albo w ogóle za darmo. Bardzo dużo normalnie płatnych rzeczy w ten sposób ściągnąłem kompletnie za free. Warto sobie wieczorkiem poświęcić 5 minut na przejrzenie co się w ciągu dnia pojawiło.
    Fajna sprawa. Ja używam akurat AppShopper, ale to jest tego samego typu appka. Fajne w niej jest to, że można sobie dodać aplikację ze sklepu do obserwowanych i jak cokolwiek zmieni się z ceną w górę lub w dół, dostajemy powiadomienie o tym fakcie pushem.

  2. #12

    Domyślnie

    Witajcie, potrzebuję aplikację (najlepiej darmową) na iphone 4s. ma być to coś w rodzaju ONAWO na androida.
    To aplikacja działająca w formie widgetów, która pozwala na zarządzanie oraz kontrolę tego, ile danych transferu pakietów internetowych wykorzystują poszczególne aplikacje. Dzięki temu nie tylko stale jesteśmy informowani o tym, ile transferu z naszego miesięcznego planu wykorzystaliśmy, ale również wiemy, które aplikacje odpowiadają za wykorzystanie naszego pakietu danych. Co więcej, w piekielnie prosty sposób wyłączymy działanie danej aplikacji w tle, lub też ograniczymy jej działanie do zasięgu WiFi. Dzięki działającemu systemowi powiadomień, możemy liczyć na alerty, gdy któraś aplikacja staje się zbyt zasobożerna.
    Niepotrzebnie założyłem osobny wątek jak widzę.


    Chyba znalazłem.......... radioopt trafficmonitor ;P
    Ostatnio edytowane przez -bob- ; 25-06-2012 o 11:29

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez -bob- Zobacz posta
    Witajcie, potrzebuję aplikację (najlepiej darmową) na iphone 4s. ma być to coś w rodzaju ONAWO na androida
    Myślisz o tym?
    http://www.onavo.com/apps/iphone

  4. #14
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Jeśli chodzi o apki na iOS to polecam AppZapp HD - codziennie dostajemy świeżo aktualizowaną liste aplikacji które są danego dnia przecenione np z 5euro do 0.79 albo w ogóle za darmo. Bardzo dużo normalnie płatnych rzeczy w ten sposób ściągnąłem kompletnie za free. Warto sobie wieczorkiem poświęcić 5 minut na przejrzenie co się w ciągu dnia pojawiło.
    O, musze cos takiego obadac bo na razie wywalilem wywalilem pare zlotych (niekoniecznie w bloto, ale taka Fifa12 mogla by byc przeceniona z tyc 4 czy tam 6 euro na 0.79 )

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    O, musze cos takiego obadac bo na razie wywalilem wywalilem pare zlotych (niekoniecznie w bloto, ale taka Fifa12 mogla by byc przeceniona z tyc 4 czy tam 6 euro na 0.79 )
    była
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  6. #16
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Wiem, widzialem w komentarzach...

    A Skitch u mnie od razu sie pokazal w wynikach wyszukiwania i to jako jedyna aplikacja

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    A Skitch u mnie od razu sie pokazal w wynikach wyszukiwania i to jako jedyna aplikacja
    Oj tam, oj tam... Nie wiem... Może szukałem w telefonie, dlatego nie znalazłem? W każdym Skitch już zainstalowany i wygląda na to, że to jest to, o co mnie chodziło. Dzieny.

  8. #18

    Domyślnie

    No to ja zapytam sie czy ktos z uzytkownikow ma kompa z OS X Lion? ja ostatnio mam problemy z siecia wi-fi. gubi polaczenie i po chwili je odzyskuje. gdzies tam w sieci poszukalem i dowiedzialem sie, ze w Lionie cos spaprali pod tym wzgledem. probowalem juz kilku sposobow wymienionych przez innych ludzi, ale nadal mam problemy. Moze macie podobnie i jakos sobie z tym poradziliscie? kilka miesiecy temu mialem po kablu internet, teraz sie przeprowadzilem i router mam w takim miejscu, ze nie da sie kabla polozyc tak by uniknac kladzenia go przez srodek korytarza :/
    moze wyjsciem bedzie Mountain Lion

  9. #19

    Domyślnie

    jaki masz router?
    z normalnymi (porządnymi ) nie ma problemu, z tanim szajsem typu pentagram problemy są
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    No to ja zapytam sie czy ktos z uzytkownikow ma kompa z OS X Lion? ja ostatnio mam problemy z siecia wi-fi. gubi polaczenie i po chwili je odzyskuje.
    Ja mam, ale działa jak trzeba. Problem zrywania WiFi dotyczy najprawdopodobniej samych kart sieciowych. Niektóre kombinacje karta-AP po prostu niespecjalnie się "lubią". Objawia się to dokładnie tak jak Pan opisał. Wymiana karty lub lepiej AP na lepszy i jak ręką odjął. W serwisie, gdzie naprawialiśmy komputery problem ów przysparzał sporo straty czasu. Testowaliśmy pod tym kątem mnóstwo punktów WiFi i setki kart, aż oparło się w jednym przypadku na profesjonalnym AP 3Com a w drugim Mikrotik. Z żadnym z tych AP od dwóch lat nic nie miało problemu z łącznością.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

Strona 2 z 582 PierwszyPierwszy 12341252102502 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •