Close

Strona 17 z 582 PierwszyPierwszy ... 715161718192767117517 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 5814
  1. #161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrQba Zobacz posta
    Zastanów sie tylko czy 27 ACD nada sie do foto. Sam go pragne ale używam nec pa231w i przesiadka mogła by być uciążliwa.
    Powiem Ci że też nad tym myslałem, ale wyobraź sobie że obecnie pracuję na BenQ G2220HD, zwykła TN, słaba zresztą, ale jakoś udało mi sie programowo (Gamma Panel) ustawić (bo o kalibracji tu nie ma mowy) obraz na tyle dobrze, że jak zdjęcie obrabiam to na dobrych monitorach IPS wygląda wporządku, na wydruku również doszedłem do tego co chcę, na ipadzie jest bajka, więc myslę że 27calowy IPS łatwiej mi będzie do pracy przystosować niż obecnego grata i mi wystarczy, bo to już będzie przepaść większa niż kaniony w USA pod względem jakości obrazu.

    Wiadomo że jakiś Nec PAXXXX będzie lepszy, ale ja nie jestem aptekarzem żeby aż takie różnice widzieć, tym bardziej że obraz na obecnym Benq po nałożeniu profilu jest (jak dla mnie) zdatny do pracy, to dobrze ustawiony ACD spisze się bardzo dobrze. A ACD kusi niemiłosiernie bo strasznym pedantem jestem i uwielbiam pracować na czymś co dobrze wygląda (wiem że to nie pokolei ale tak już mają pedanci...). Co do ceny - nie mam zamiaru wydawać na niego 4500zł. ACD 24 kupię z palcem w tyłku poniżej 2000 używkę 1-2 letnią, ACD 27 myslę że spokojnie poniżej 3000 też, a nawet w okolicach 2600zł, a to już nie jest tak strasznie dużo kasy za 27 cali IPS. Miniacza kupię pewnie nowego, monitor mogę mieć używkę.


    Cytat Zamieszczone przez AndrzejMirek Zobacz posta
    Spóźniłeś się! :P Wybór padł na trójkę 16 gb z 4G, teraz szukam internetu. Czytam i czytam i wychodzi na to, że warto wziąć na kartę. Ma ktoś coś takiego?
    Nigdy przenigdy nie bierz czegoś z limitem w taki sposób, że poza limitem płacisz za każde 100kb.... Tak naprawdę 6 czy 7GB to jest pikuś, 1 trailer na YT w HD zajmuje 150-250MB, a to już 1/8-1/4GB! Dasz ipada dziecku na wyjeździe, poogląda bajki na necie i pół transferu nie ma. W życiu bym się w takie coś nie pakował, i to jeszcze na 48 miesięcy - to już wogóle jest porażka na całej linii. Ty zdajesz sobie sprawę jakie oferty będą za 3-4 lata w sieciach? Limity X razy większe, a taki net za jaki Ty będziesz płacić prawie 50zł/miesięcznie inni będą mieć za friko w heyah czy freshu... Net się rozwija zastraszająco szybko, nie podpisywał bym umowy dłuższej niż na 12 miesięcy, na 24 to już wogóle bardzo długo (popatrzcie na oferty jakie były 2 lata temu - przepaść).

    Jak bierzesz neta, to zamiast GB w pakiecie patrz na to, żeby po wykorzystaniu tego pakietu nie płacić za dalsze korzystanie, tylko conajwyżej szybkość niech spadnie. To jest jeszcze w miarę rozsądne korzystanie. Płatny net po limicie to głupota, jeszcze mając limit 7GB na cały rok, toż to 500MB miesięcznie! (mniej więcej)
    Ostatnio edytowane przez Aeon88 ; 01-08-2012 o 23:17
    ;]

  2. #162

    Domyślnie

    Ale ja szukam na kartę, absolutnie nie chcę wiązać się umową
    12 GB na rok, ale jeśli wykorzystam wcześniej, to chyba nie problem A dzieci nie mam więc bajki po nocach też odpadają

  3. #163

    Domyślnie

    Co do 12GB/rok to to jest w Orange. Nie wiem czy to jest powszechne czy nie, od znajomych którzy są w orange słyszę często narzekania, że internet Orange Free im nie działa częściej niż działa, a przy skarżeniu się w BOKu odbijają piłeczkę że działać nie musi bo to darmowa rzecz i nie są zobligowani do tego żeby tego pilnować bo ważniejsze są połączenia głosowe i jeśli jest ich dużo w sieci jednocześnie to miejsce na internet zostaje ograniczone przez co dzieje się co się dzieje. Ale to było w sytuacji telefonu na kartę z internetem za friko, nie wiem czy tak jest też z ofertą stricte internetową na kartę do laptopów/tabletów więc ręki sobie uciąć nie dam. Sam to sprawdź, jakie są opinie w sieci na temat tego neta.
    ;]

  4. #164

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AndrzejMirek Zobacz posta
    Ale ja szukam na kartę, absolutnie nie chcę wiązać się umową
    12 GB na rok, ale jeśli wykorzystam wcześniej, to chyba nie problem A dzieci nie mam więc bajki po nocach też odpadają
    Przy prepaid masz określoną ważność konta w zależności od doładowania. W praktyce mogłem jeszcze korzystać z internetu (T-mobile) 3 miesiące po zablokowaniu połączeń wychodzących. Uważaj też na dodatkowe GB po doładowaniach, chyba w każdej sieci przepadają one po miesiącu.

  5. #165

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AndrzejMirek Zobacz posta
    Generalnie będzie używany w terenie, ale do przeglądania forum, facebooka, czasem youtube. W domu będzie korzystał z wifi.
    Podałbyś linka do tego 12 gb, kupię i będę miałz głowy na jakiś czas

    I jakie są 'procedury'? Kupuję, wkładam do ipada i śmiga, czy trzeba cośrejestrować, konfigurować w ipadzie itp?
    http://allegro.pl/pre-paid-internet-na-karte-87847
    tu sa wszystkie oferty. Szukaj takiej oferty która jeszcze docina karte do microsim ! Ja kupilem i nic z nią nie robiłem. Wsadziłem w iPad i hula.
    PS pierwszego sima dociąłem na oko nożykiem i też działał. Kolesie mają wycinarki wiec problem z głowy.

  6. #166

    Domyślnie

    a jak ze sprawdzeniem stanu konta z poziomu ipada? Bo dzwonić i pisać smsów chyba się nie da a konto sprawda się poprzed kod albo wysłanie smsa?

  7. #167

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AndrzejMirek Zobacz posta
    a jak ze sprawdzeniem stanu konta z poziomu ipada? Bo dzwonić i pisać smsów chyba się nie da a konto sprawda się poprzed kod albo wysłanie smsa?
    Nie da sie. Po włożeniu karty wyzerowałem licznik zużycia i tam obserwuje ile mi poszło mb. Można wyjąć sima i pewnie włożyć przez adapter do komórki i sprawdzić. Nie wiem nie interesowałem sie tym. Póki działa net to działa. Jak przestanie kupie nową karte a stara poleci na śmietnik.

  8. #168

    Domyślnie

    Też racja w sumie śmieszne pieniążki jak za internet. Dobra, dzięki wielkie koledzy, już wiem co zamawiać
    A i jeszcze jedno - bo kupuję nówkę - trzeba formować baterię?
    Ostatnio edytowane przez AndrzejMirek ; 02-08-2012 o 00:03

  9. #169

    Domyślnie

    wlasnie ze zdjec wrocilem i chcialem odpalic NEF'a w NX2 i tak jak zawsze moglem sobie zdjecie wywolywac tak teraz wyswietla mi sie i nic z nim zrobic nie moge poza obrotem i jakimis *******ami jeszcze kilka dni temu wszystko dzialalo normalnie. czyzby jakies problemy CNX'a 2 z ML? jakies rady? ACR dziala normalnie

  10. #170

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AndrzejMirek Zobacz posta
    Też racja w sumie śmieszne pieniążki jak za internet. Dobra, dzięki wielkie koledzy, już wiem co zamawiać
    A i jeszcze jedno - bo kupuję nówkę - trzeba formować baterię?
    Akumulatorów się nie formuje od wielu wielu już lat. To są historie z zeszłego stulecia. Włączasz i działasz. Długo długo działasz i wszystko jest takie śliczne, kolorowe, bajeczne, cichutkie, przenośne...

Strona 17 z 582 PierwszyPierwszy ... 715161718192767117517 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •