Close

Strona 103 z 582 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153203 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 021 do 1 030 z 5814
  1. #1021

    Domyślnie

    Ekran rMBP jest nie do pobicia (jeżeli masz dobry wzrok ). Używam go od lata zeszłego roku (wiele godzin dziennie). Czyta się jak książkę, zdjęcia wyglądają rewelacyjnie. Polecam ...

  2. #1022

    Domyślnie

    meczy wzrok?

  3. #1023

    Domyślnie

    Nie, nie , ale mój współpracownik, który jest już w wieku emerytalnym, mówi, że nie widzi różnicy.

  4. #1024

    Domyślnie

    Dlatego czekam jeszcze na jakies potwierdzenie troche boli brak napedu dvd ale przezyje - sluzyl tylko do wypalania plytek. Na razie bedzie sam rMBP badz Dell - potem dolacze do tego ekran zewnetrzny, po 2-3 miesiacach. I pytanie - czy klawiatur apple i mysz magic beda dzialac bezprzewodowo tez z innymi laptopami bluetooth czy tylko z jablkami?

    Chce sie przekonac czy warto ladowac 6k w laptopa - lightroom musi na nim smigac, drugi ekran i musi byc wydajny. Jakby film sie na tym wygodnie ogladalo byloby fajnie
    I chce zobaczyc czy miedzy 13, 14 a 15 cali jest spora roznica. 17 cali laptop to zdecydowanie za duzo.
    Ostatnio edytowane przez Misiek87 ; 30-04-2013 o 18:06

  5. #1025

    Domyślnie

    Klawiatury i myszy applowe działają z Windows. Uruchomić czasem trochę trudno, ale da się.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  6. #1026

    Domyślnie

    No to chyba zamiast Della trzeba kupic rMBP...

    pytanie jakie programy sa do zdjec/pisania w zestawie. Ile euro od razu na dokupienie rzeczy potrzeba? iWorks?

  7. #1027

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Misiek87 Zobacz posta
    pytanie jakie programy sa do zdjec/pisania w zestawie. Ile euro od razu na dokupienie rzeczy potrzeba? iWorks?
    iWorks kosztuje po 18EUR za edytor, arkusz, program do prezentacji. Można nabyć osobno. Oprogramowanie graficzne jest takie samo jak na Windows, ceny takie same.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  8. #1028

    Domyślnie

    Do oglądania zdjęć może być iPhoto (w zestawie), ViewNX 2 (za darmo od Nikona), do pisania Pages (jak kolega wyżej wspomniał -część iWorks - za 18 EUR). Warto poszukać kogoś, kto już ma Maca - żeby wdrożył
    Ostatnio edytowane przez markas ; 02-05-2013 o 13:03 Powód: Już było

  9. #1029

    Domyślnie

    Ostatnimi czasy kulka w myszy zaczyna miec swoje humory i dziala kiedy chce a nie musi. Czy moze ktos z kolegow zna jakies inne myszki (poza applowymi), ktore pozwalaja na skrolowanie lewo-prawo? A moze ktos zna jakis magiczny sposob na wyczyszczenie kulki bez demontazu gryzonia?

  10. #1030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Misiek87 Zobacz posta
    A ja mam pytanie do Applowcow i nie tylko.
    Planowalem kupic komputer PC - stacjonarke. Myslalem, ze pogram w gry od czasu do czasu - jednak przemyslalem temat i przeciez ostatnio gre na PC odpalalem jakies 3 lata temu i byl to quake3 w dodatku! Mam przeciez playstation...
    Dlatego pomyslalem, ze nie potrzebuje skrzynki, a przyda mi sie laptop. Zastanawia mnie rowniez praktycznosc podlaczenia laptopa do zewnetrznego monitora, na ktory chce przeznaczyc dodatkowo ok. 1500 zl. Nie wyobrazam sobie jednak pracy bez bezprzewodowej klawiatury i myszki przy nim w zestawieniu z laptopem, ktory bedzie lezal na polce obok. Ktos stosuje takie rozwiazanie?

    Pytanie co do firmy Apple - glownie siedze rekreacyjnie przy komputerze. Duzo czytam prasy, ksiazki czasem, www. Do tego obrobka zdjec w lightroomie. Zastanawiam sie jaki laptop do tych zastosowan kupic - rMBP 13cali? Fajnie jak komputer bedzie mobilny i bedzie mozna go zabrac sobie do pracy badz na aplikacje. Ale moje oczy kieruja sie tez w strone ultrabookow della 14 cali.
    Ktos doradzi?
    Do czytania i prasówki kup iPada. Nie bierz rMBP 13 (mały monitor), ale MBP 13, jako laptop. W poprzednim modelu z DVD możesz wymienić DVD na HDD, HDD na SSD, dołożyć RAM (jak używasz Windy często na Parallels, to polecam 16 GB, na samym MacOS wystarczy 8GB). Napęd szczelinowy zamontuj w obudowie USB, a do edycji zdjęć kup porządny monitor na SIPS (polecam Dell 2408W). U mnie się sprawdza, więc i Tobie polecam.

    Tereee

    Tapnięte z GT-N7100
    Nikkon D200 + AF-S Nikkor 18-70 f/3,5-4,5 IF ED DX + Nikkor 50 f/1,8D + SB-800 + Nikkor 70-200 VR f/2,8 + Jupiter 135 F/2,8

Strona 103 z 582 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153203 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •